В соцсетях жители Николаева спорят о Порошенко и Зеленском: что лучше, язык и национальные идеи или рост экономики и повышение благосостояния

24 апреля 2019, 14:31

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У соцмережах мешканці Миколаївської області сперечаються щодо виборів, переможця та переможеного, щодо головних напрямків дяльності президента, уряду, країни. Що головне, мова та національні ідеї, чи розвиток економіки та підвищення добробуту людей? Пропонуємо цікаві думки з наої дискусії. Суперечки та протилежні думки викликав пост Валерія Чернявського, відомого миколаєвського крєзнавця, кандидата історичних наук:

«Трохи познайомившись з творчістю в фб прихильників Петра Олексійовича зрозумів одну цікаву річ. Діючий президент дійсно має «ядерний електорат». Якщо «Зе» зібрав навколо себе протестних виборців та мрійників, то Петро Олексійович «осідлав уявну Україну». Тобто ту частину українців, що вважають, поширення мови, націоналістичної ідеології важливішим за економіку, комфорт та добробут громадян, вони вибачають усе, головне щоб зберігався відповідний політичний курс. З огляду на діяльність гаранта його тактика дуже проста, згуртувати навколо себе радикальну частину суспільства, для цього потрібен «закон про мову», та створити наступному президенту максимум перешкод. Як наслідок розкол у суспільстві досяг свого критичного значення. Такої ненависті на політичному ґрунті не було навіть в 2013-2014 рр.! Цілком очевидно і інше П.О. Порошенко та його оточення не зрозуміли головного, їх переміг не комік з 95-го кварталу, не Коломойський, а антирейтенг, отже такими діями вони ще ближче наблизяться до електорального дна, и заберуть з собою усіх парламентаріїв, що стануть під їх знамена. Отже, зберігаємо спокій, и чекаємо виборів до Верховної Ради».

На пост відгукнулися:

 

Людмила Щербініна вважає:

«ВАЛЕРІЙ, у частини виборців, що бажали залишення Президентом Петра Олексійовича Порошенко, не має ніяких властивостей, що Ви перерахували. Є тільки велика турбота та розуміння тої помилки, що відбулась. Вчора Москаль сказал так: «це було масове зараження політичним грипом». Епідемія. Країна рухалась вірним шляхом, дуже тяжко, ломаючи стереотипи та впроваджуючи нові стандарти. Крок за кроком. Але… але… сумую…»

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *