В Украине нет более плохих дорог, чем на Николаевщине

03 ноября 2017, 11:02

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

2 листопада 2017 року в Миколаївській обласній раді за участі першого заступника голови Миколаївської обласної ради Івана Кухти відбулося чергове засідання тимчасової контрольної комісії з питання контролю за ефективністю використання бюджетних коштів усіх рівнів, які виділяються та використовуються на усіх видах робіт на дорогах Миколаївської області та постійної комісії обласної ради з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури.

На засіданні розглянуто  питання про використання коштів обласного бюджету на проведення усіх видів ремонтних робіт на автомобільних дорогах Миколаївської області у 2017 році, а також були внесені пропозиції щодо плану фінансування дорожніх робіт із бюджетів усіх рівнів на найбільш аварійних ділянках автодоріг нашої області у 2018 році.

Окрім депутатів Миколаївської обласної ради та голови тимчасової контрольної комісії Олександра Бондаря  на засіданні були присутні  виконуючий обов’язки начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Сікорський, заступник начальника служби автомобільних доріг у Миколаївській області Андрій Крістенко, директор ДП «Миколаївський облавтодор» Костянтин Микуленко.

Депутат Миколаївської обласної ради Тетяна Демченко запропонувала проінспектувати автомобільні дороги області разом з колегами, та вкотре акцентувала увагу  на неприпустимості існуючої ситуації. Йдеться про надто низькі темпи освоєння коштів під час ремонту доріг в Миколаївській області.

— Переважна більшість доріг загального користування знаходиться у незадовільному стані, — зазначила Тетяна Демченко. — Контроль за якістю виконаних робіт відсутній. Я сьогодні зачитувала звернення депутатів по Єланецькому району і підтримую своїх колег у бажанні знати інформацію скільки коштів пішло на дорогу Р-55 та 15-10, які знаходяться на території Єланецького району. Тому що гроші потрачено, а результату немає. У грудні минулого року рішенням сесії Миколаївської обласної ради на виконання «Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області на 2016-2018 роки» було виділено кошти у сумі понад 56 млн. гривень. З яких на сьогодні використано лише 42 млн.

— Проблем ніяких немає, заключені 100 відсотків договорів, тендери проведені, роботи по використанню коштів усіх рівнів, які виділялися та використовувалися на усіх видах ремонтних робіт на дорогах Миколаївської області у 2017 році проводяться, — доповів заступник начальника служби автомобільних доріг у Миколаївській області Андрій Крістенко. — Наші можливості не безмежні, але стосовно поточного ремонту на сьогоднішній день не освоєні кошти лише по Кривому Озеру та Врадіївці.

— У служби автомобільних доріг немає стратегії, впевнений депутат Вадим Олабін. — Тому, до тих пір поки її не сформулювати, це питання розв’язати позитивно навряд чи можливо. Гірших доріг ніж в Миколаївській області немає більш ніде в Україні,- висловив свою думку Вадим Олабін.  

В ході обговорення, члени комісії визнали рівень державного фінансування ремонтних робіт на дорогах області як недостатній та вирішили провести виїзне засідання в Києві у Кабінеті Міністрів України, щоб клопотати  про збільшення обсягів фінансування дорожньої галузі Миколаївської області.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *