В Центральном суде пять лет рассматривается дело по обвинению в тяжких телесных повреждениях

07 сентября 2018, 16:42

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У провадженні судді Центрального районного суду м.Миколаєва Світлани Гречаної перебуває кримінальне провадження за обвинуваченням 29-річного місцевого мешканця у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст121 КК України.

Нагадаємо, чоловік обвинувачується у тому, що у січні 2013 року в районі вул.Архітектора Старова в м.Миколаєві, разом з іншою особою спричинив тяжкі тілесні ушкодження місцевому мешканцю, внаслідок яких останній помер.

Зазначене кримінальне провадження вже розглядалось Центральним районним судом м.Миколаєва з постановленням вироку, апеляційним судом Миколаївської області справу скеровано на новий розгляд.

Відповідно до встановленого порядку дослідження доказів по справі, суд мав розпочати допит свідків, проте жоден з них вчергове не з’явився у судове засідання.

Окрім цього, судом з’ясовано, що одна з потерпілих у кримінальному провадженні, всупереч вимогам КПК України, не отримала, змінений у 2016 році стороною обвинувачення, обвинувальний акт. Зокрема, у матеріалах кримінального провадження відсутня письмова розписка останньої про ознайомлення зі зміненим обвинуваченням.

З огляду на це, суд оголосив перерву, зобов’язавши прокурора вчинити дії по врученню потерпілій зміненого обвинувального акту.

Прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *