В Шевченковской ОТГ сформировали добровольную местную пожарную команду

08 августа 2018, 18:12

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У селі Луч Шевченківської об’єднаної територіальної громади розпочала роботу місцева добровільна пожежна команда. Про це повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко на своїй сторінці у Фейсбук (ФОТО).

Очільник області зазначив, що реформа децентралізації, ініційована Президентом Петром Порошенком, дає ресурси та можливості робити реальні справи на користь своїх громад. В рамках цих змін на ОТГ покладена і організація цивільного захисту, що формує у громадах особливе почуття відповідальності за безпеку своїх жителів.

«Спільно з місцевими жителями, головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко та моїм профільним заступником Олександром Кушніром побачили черговий приклад втілення реформи – у селі Луч Шевченківської об’єднаної територіальної громади розпочала роботу місцева добровільна пожежна команда.  Село невелике, тому було вирішено не будувати новий центр безпеки, а знайдено і реконструйовано вже існуючу будівлю. Це, в свою чергу, значно скоротить час реагування на пожежний виклик», —  пояснив Олексій Савченко.

Спільно з представниками головного управління ДСНС в Миколаївській області голова облдержадміністрації передав рятувальникам Шевченківської ОТГ сертифікат на форму та спеціальне обладнання. Відтепер у громади буде своя пожежна охорона, в якій постійно перебуватимуть на чергуванні чотири члени особового складу з їхнім керівником — старшим диспетчером.

В Миколаївській області це вже 35-й місцевий пожежно-рятувальний підрозділ (не включаючи державні рятувальні підрозділи управління ДСНС). З початку 2018 року такі добровільні підрозділи запрацювали в Арбузинському, Братському, Снігурівському, а тепер і у Вітовському районі.

«Сподіваюсь, це місце стане ефективним центром безпеки Шевченківської ОТГ і одним з численних показників того, що ця громада – із 5 сільських рад та 12-ти населених пунктів – має ресурси, знає, як ними скористатися і рухається вперед», — зазначив Олексій Савченко .

Очільник області додав, що цього року Шевченківська громада має більше 4,7 млн грн на реалізацію семи проектів, що фінансуються за рахунок інфраструктурної субвенції та місцевого бюджету. Минулого ж року громада реалізувала 12 інфраструктурних проектів на суму майже 4,7 млн грн (повністю за рахунок субвенції).

Також субвенцію у розмірі більше 736 тис грн на здійснення заходів соціально-економічного розвитку у 2018 році громада отримала на реалізацію 7 проектів (додатково будуть задіяні і кошти місцевого бюджету ОТГ – майже 575 тис грн).


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *