В школах Еланецкого районе восстановили теплоснабжение

25 ноября 2018, 12:54

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Теплопостачання школах Єланецького району відновлене. Про це повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.

«Не дивлячись на те, шо вчора зранку, під час засідання обласного штабу з питань сталого проходження опалювального сезону було надане доручення до понеділка забезпечити школи району теплом, це вдалося зробити вже сьогодні. В першій половині дня був забезпечений пуск тепла до Єланецької гімназій та Єланецької ЗОШ, а станом на 16.00 тепло подане і в два інших учбових заклада району — Великосолонівську та НовоолександрівськуЗОШ. На даний час всі недоліки виправлено і діти Єланецького району зможуть займатись в теплих класах», — наголосив Валентин Гайдаржи.

Нагадаємо, у четвер, 22 листопада, в ході засідання обласного штабу з питань сталого проходження опалювального сезону 2018/2019 років було з’ясовано, що чотири учбових заклади в Єланецькому районі Миколаївської області не забезпечені послугами з теплопостачання. В.о. голови Єланецької РДА та керівництву ПАТ «Миколаївгаз» було доручено вирішити зазначену проблему до початку учбового тижня.

Зазначимо, що станом на сьогодні всі соціальної сфери та житловий фонд Миколаївської області опалюються згідно графіку. Питання сталого проходження опалювального сезону знаходиться на постійному особистому контролі голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *