В школе Николаева прошел незабываемый урок доброты

05 октября 2018, 11:14

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

День захисту тварин відзначили уроком Доброти у Миколаївській ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка. Це був звичайний день з традиційним розкладом шкільних уроків — по 5-6 уроків — залежно від класу. Але й це був єдиний урок для учнів усіх класів, на який не потрібен був підручник.

«Для наших дітей цей день став незабутнім. Він був особливий: у школу можна було прийти разом із своїм домашнім улюбленцем, — розповідає педагог-організатор Ніна ТКАЧИК. — Наймолодші школярики — учні 1-4 класів несли клітки з пташками, коробочки з равликами, павучками, кошенятами. А старші учні, як ми дізнались під час уроку, полюбляють хом`ячків, вужиків, черепах, кроликів, морських свинок, собак (фото який з гордістю демонстрували і своїм педагогам і друзям). Ми вдячні батькам, які підтримали своїх дітей, і поки йшов урок, чекали на подвір`ї школи, щоб після його закінчення віднести додому домашніх улюбленців своєї родини».

Заступник директора школи з виховної роботи Валерій Гончаренко наголосив:

«Учні захоплено розповідали про своїх домашніх улюбленців, демонстрували їх на фото і, навіть, наживо. Разом з вчителями і батьками обговорювали правила поводження з тваринами, безпечне спілкування з ними. Ділилися досвідом догляду за своїми підопічними: харчування, режим, екстер’єр, гігієна. Загальну атмосферу заходу можна виразити словами маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері: «Ти назавжди береш на себе відповідальність за того, кого приручив».

Хочу підкреслити, що у Всеукраїнському уроці Доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» взяли участь всі класи Миколаївської ЗОШ № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка – з першого по одинадцятий (всього 33 класи).

Цей урок-акцію школа провела з метою гуманного та відповідального ставлення до тварин. Відповідно до наказу Міносвіти, за результатами проведення заходу Національним Реєстром Рекордів України буде зафіксовано рекорд України – «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений упродовж одного дня». Крім Всеукраїнського уроку Доброти, з 1 по 4 жовтня у нашому навчальному закладі була проведена ціла низка виховних заходів під гаслом гуманного ставлення до тварин і птахів, привернення уваги дітвори до відповідальності за долю домашніх тварин та людяне поводження із «братами нашими меншими».

Олександра Ментель

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *