Газифікація «під ключ»: просто і зручно з «Миколаївгазом»

18 марта 2021, 16:30

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Газифікація «під ключ»: просто і зручно з «Миколаївгазом».

Кожен з нас мріє про затишок і комфорт в своїх оселях, хоче мати тепло і гарячу воду щодня. Тому будуючи будинок або купуючи квартиру важливо обрати найкраще джерело постачання енергії. Про те, чому газ – неодмінний фаворит у цьому питанні, чому варто довірити газифікацію домівки АТ «Миколаївгаз», як проходить процедура приєднання до газових мереж та про багато іншого ми сьогодні поговоримо з директором з капітального будівництва АТ «Миколаївгаз» Світланою Симчич.

Чому, обираючи енергоресурс для домівки, варто віддати перевагу саме газу?

Газ – економічно вигідний. Опалення газом обійдеться мінімум вдвічі дешевше, ніж опалення електрикою. Він зручний, адже постачається до будинку по трубах щодня безперервно. На відміну від твердих видів палива, його не потрібно спеціально заготовлювати «на зиму» і турбуватись, що він несподівано закінчиться. Газ надійний. Якщо з електрикою іноді трапляються перебої, то газорозподільне підприємство забезпечує безперебійну доставку газу 24\7. Також це найекологічніший вид палива, що найменше шкодить довкіллю. І, нарешті, він ефективний. Газові прилади швидше підігріють воду або приготують їжу, ніж електричні.

Якщо людина все таки обрала газ, що їй треба робити, куди звертатись?

Приєднання до газової мережі – складний технологічний процес, який варто довіряти лише кваліфікованим спеціалістам. Тут важливі якість робіт з будівництва газових мереж, індивідуальний підбір обладнання, професійне здійснення проектних, монтажних та зварювальних робіт. Все це, як комплексну послугу газифікація «під ключ», можна отримати в АТ «Миколаївгазі». По-перше, ми – єдина компанія у Миколаївській області, яка ліцензійно надає ці послуги. По-друге, у нас працюють кваліфіковані, атестовані спеціалісти, які мають всі необхідні дозволи. А досвід у поєднанні з новітніми технологіями дозволяє нам виконувати роботи будь-якого рівня складності. Окрім того, у своїй роботі ми використовуємо виключно сертифіковані матеріали, які проходять вхідний контроль і тестуються на відповідність міжнародним стандартам якості.

Де можна замовити послугу?

Замовити її можна у будь-якому відділенні 104.ua Клієнтського простору. Серед переваг комплексного підключення: синхронність виконання усіх процесів та експертний супровід, що дозволить суттєво заощадити клієнту час та кошти під час газифікації об’єкта. Перше, що треба зробити – написати заяву у персонального менеджера, який надалі контролюватиме усі етапи підключення і навіть допоможе підібрати газове обладнання.

Які документи необхідно надати споживачам?

Все залежить від того, хоче газифікуватись фізична чи юридична особа. Перелік необхідних документів можна знайти на нашому сайті у розділах «Як приєднатись до газових мереж» та «Прокласти мережі». Або отримати консультацію оператора Контактного центру за номером 067 65 70 104, або безпосередньо у менеджера 104.ua Клієнтського простору.

Отже, послуга приєднання доступна усім?

Так. Не важливо, живе людина у місті або у приватному секторі, є приватною або юридичною особою. Головне, що має значення – це відстань до газопровода та потужність споживання. Це максимальний об’єм використання газу усіма наявними газовими приладами. Іншими словами – це обсяг газу, який може споживати домогосподарство або підприємство, якщо включить усі газові прилади. Для цього до підключення необхідно заздалегідь визначитися, яке газове обладнання планується встановити.

Чи є фактори, що впливають на швидкість та вартість приєднання?

Якщо потужність газоспоживання не перевищує 16 куб.м/год., а відстань до місця приєднання не перевищує 25 метрів у сільській та 10 метрів у міській місцевості – надається послуга стандартного приєднання. Строк такого приєднання — до 90 днів, вартість у кожному регіоні фіксована. Для АТ «Миколаївгаз» її визначено постановою НКРЕКП від 16.12.2020р. № 2488. Ставки плати за стандартне приєднання та прейскурант на послуги можна знайти на офіційній сторінці нашої компанії у розділі «Вартість наших послуг».

Якщо споживач має інші параметри, то йому підійде нестандартне приєднання. Строк і вартість тут будуть індивідуальними, залежно від технічних умов реалізації проекту. Складається індивідуальний кошторис.

Як відбувається процес підключення до мереж?

Підключення об`єкта замовника до газових мереж складається з двох основних етапів: будівництва зовнішніх і внутрішніх мереж газопостачання.

А чим вони відрізняються?

Газові мережі зовнішнього газопостачання – це мережі від місця забезпечення потужності до місця/точки приєднання об’єкта або земельної ділянки замовника. Простіше кажучи, це відрізок труби від газопроводу, до якого під’єднується споживач, до лічильника домогосподарства.

Газові мережі внутрішнього газопостачання — це мережі від місця/точки приєднання об’єкта або земельної ділянки замовника до його газових приладів. Тобто від лічильника до газового приладу.

Які етапи будівництва зовнішніх мереж газопостачання?

  • Отримання технічних умов. Це визначення точки підключення до газорозподільної системи;
  • Проектування зовнішніх мереж газопостачання;
  • Їх монтаж;
  • Введення їх в експлуатацію;
  • Пуск газу у зовнішні мережі.

А внутрішніх мереж?

  • Проектно-кошторисні роботи. Виконуються відповідно до визначених в технічних умовах даних для проектування газових мереж внутрішнього газопостачання;
  • Будівельно-монтажні роботи;
  • Введення в експлуатацію внутрішніх газових мереж;
  • Пуск газу. Передбачає 100% будівельну готовність і підключення до мереж встановленого газового обладнання. Перевіряється герметичність системи, фіксується відсутність витоків газу, щоб клієнт міг споживати газ безпечно.

Чи можна будувати зовнішні та внутрішні мережі одночасно?

Так, звичайно. Навіть потрібно! У «Миколаївгазі» можна замовити одразу весь комплекс робіт з будівництва мереж як зовнішнього, так і внутрішнього газопостачання. У комплексі це відбувається одночасно, що значно скорочує терміни газифікації оселі.

Що відбувається, коли мережі збудовані?

Коли всі мережі збудовані, клієнт підписує з АТ «Миколаївгаз» в 104.ua Клієнтському просторі акт розмежування балансової приналежності мереж, укладає договір на розподіл природного газу та договір на технічне обслуговування газопроводів, і йому відкривається особовий рахунок. Після цього здійснюється пуск газу, і клієнт може ним користуватись.

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *