Главе государства надо не разрезать пуповину с народом — Каплин

01 августа 2017, 17:30

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Сьогодні наш визвольний тур на землі батька української соціал-демократії Івана Франка. Франківські соціалісти готові до боротьби за свою ідеологію, за свою партію, за майбутнє України.

План Авакова був такий-поставити Ківу в СПУ, щоб розчистити собі дорогу і самому сісти в крісло голови партії. Насправді ж це його шлях відступу і втечі після відставки з ганьбою. Політпритулку за кордоном, як керівник поліцейської мафії та політрейдер просити важко, а от як лідер гонимої олігархами лівої партії — простіше. Він не розраховував, що ми будем опиратись, що соціалісти та соціал-демократи стануть одним лівим фронтом.

Ківа обзивав соціалістів трупами, говорив неонацистські, фашистські речі, що ми маємо щось змивати своєю кров’ю.
Ми-соціалісти та соціал-демократи з цієї рейдерської атаки вийшли сильнішими, консолідованішими, отримали підтримку Європи.

Зараз ми готуємося до спільни перемог на місцевих, парламентських та президентських виборах. Ми проведемо праймеріз і оберемо реального єдиного справжнього захисника простих людей- нашого кандидата в Президенти. Наш глава держави не має розривати пуповину з народом, він має бути завжди на вулиці зі своїми виборцями під Радою, разом з людьми вимагати від парламентарів очікуваних змін.

Ми готуємо свій кадровий резерв, свою програму і свою нову Конституцію. Ми не будемо оголяти торс, як Ківа, а будемо оголяти наше бачення нового очікуваного українцями Основного Закону, який скасує будь-чию недоторканність взагалі, прибере олігархів, який скоротить кількість депутатів, який дозволить обирати всенародно, а не кулуарно Генпрокурора.

Їжджу країною осередками Соцпартії і бачу в них, в нашому об’єднанні ту силу, яка здатна провести всі ці зміни! Разом переможемо!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *