Главу Николаевской ОГА Савченко допросили по делу Крысина

15 марта 2018, 22:20

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У підозрюваного в організації загонів «тітушок» на Майдані Юрія Крисіна знайшли цікаві документи.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю «Громадському» заявив начальник відділу Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Олексій Донський.

За його словами, про це це свідчать документи, знайдені під час обшуку в автомобілі Крисіна.

«Коли ми провели обшук в автомобілі Крисіна, то там були виявлені документи, котрі по своїй формі та змісту нагадують оперативні установки — документи, які є результатом чи то оперативно-розшукової діяльності, чи то виконання доручення слідчого. Сама ця діяльність містить елементи таємності. Навіть слідчий-прокурор не завжди може цю слідчу оперативну установку отримати, а у Крисіна вона виявилась. Це говорить про наявність в нього зв’язків таких серйозних з правоохоронцями», — зазначив Донський.

Водночас він зауважив, що слідству відомо і про зв’язок Юрія Крисіна з нинішнім головою Миколаївської облдержадміністрації Олексієм Савченком.

«У цьому питанні можу обмежитись лише тим, що так, нам відомо про їхній зв’язок. Савченко був допитаний у даному кримінальному провадженні, що стосується Крисіна. Але деталі на жаль розголошувати не можу», — сказав Олексій Донський.

15 березня Крисін не з’явився на суд через «можливу загрозу своєму життю». Його захист подав кілька клопотань, зокрема, щодо надання Крисіну охорони.

Тоді прокурор Олексій Донський зазначив, розглядати ці клопотання за відсутності Юрія Крисіна не можна.

Тим часом з півсотні учасників маршу проти «тітушок» прийшли під суд, де слухали справу Крисіна.

Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану, в ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *