Главная цель СДП и СПУ — борьба с коррупцией во власти

31 июля 2017, 16:18

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Народный депутат Сергей Каплин продолжает свои поездки по стране с целью провести объединительный процесс двух партий — СДП и СПУ. В рамках встреч с людьми, жителями областей Украины, народный избранник оказывает помощь различным регионам в решении местных наболевших вопросов. 31 июля такой визит состоялся в Днепре. Каплин сообщает:

— Попри робочий день мешканці Дніпра сьогодні зібралися на Набережній Перемоги, щоб відстояти вкрадену землю коло берега річки. Захистити свої права вийшли від мала до велика, адже узбережжя належить громаді міста.

Наразі пройти до води, прогулятись чи просто відпочити тут неможливо — берег відгородили від дніпрян залізним парканом та затягнули колючим дротом.

До мене надійшло понад півсотні звернень мешканців колишнього Дніпропетровська. Люди благають зберегти мальовничий берег річки. Щодня сюди приходять сотні містян, туристів, гостей міста. Утім через цілий перелік схем та махінацій з недобросовісними нотаріусами та рішеннями місцевого облюсту шмат землі тут вкрали, щоб побудувати АЗС, СТО та автомийку.

Реальний власник хотів побудувати тут церкву, за будівництво храму виступають і місцеві мешканці. Але цілою сіткою перепродажів з рук до рук, землю фактично вкрали.

Сьогодні з Дніпрянами ми провели попереджувальну акцію протесту проти незаконної забудови. В подальшому мешканці міста готові до більш радикальних дій.

Наразі ж підготвував ряд депутатських звернень до ГПУ — Луценку, До Мін’юсту — Петренку, до МВС — Авакову, Ситникові в НАБУ та меру Дніпра Філатову.

Всі рішення судів, документи на право власності та звернення вклали у посилку, яку сьогодні відправимо Петренку, який кришує цю злочинну схему, ігноруючи постанови судів, реєструючи завідомо протиправні документи та закриває очі на діяльність чорних нотаріусів. Рейдернути найстарішу в Україні соціалістичну партію йому виявилось замало — тепер руки протягнули й до землі в центрі Дніпра.

Разом із документами, відправили цьому ненажері-корупціонеру доїльний апарат, бо без нього він уже не справляється. Окремо надсилаємо йому копію постанови про відставку, яку сьогодні зареєстрували у Парламенті.

Спільними зусиллями соціалістів, соціал-демократів, та простих людей витравимо з владних кабінетів корупціонерів-узурпаторів.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *