На Миколаївщині у сільраді оновлено дитсадок, амбулаторію, школу, стадіон, відремонтовані дороги

21 октября 2020, 20:30

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Оновлення дитсадка, амбулаторії, школи, стадіону, ремонт доріг та освітлення вулиць — такі конкретні дії відбуваються у Синюхинобрідській сільраді Первомайського району на Миколаївщині.

Про це розповідає редакції «Миколаївські вісті« Олександр Зубко, Синюхинобрідський сільський голова.

— До нашої ОТГ увійде сім сільських рад: Синюхинобрідська, Болеславчиська, Тарасівська, Лукашівська, Довгопристанська, Підгір’ївська та село Чаусово.

Щодо Синюхинобрідської сільради, можу сказати, що мені не соромно перед людьми. Адже за допомоги депутатів обласної та районної рад нам вдалося зробити чимало: відремонтовано будинок культури, амбулаторію, дитячий садочок, перекрито дах будівлі сільради, відремонтовано систему опалення в аптеці, бібліотеці та будинку культури, облаштовано футбольне мініполе зі штучним покриттям. Цього року ми отримали 2 мільйони на ремонт доріг з обласного бюджету, ще 1 млн 200 тисяч витратили з місцевого бюджету. На жаль, карантин вплинув на надходження до сільського бюджету. Якщо до кінця року ми отримаємо податки, які мали надійти, то закінчимо освітлення усього населеного пункту.

Щодо об’єднання, проводячи зустрічі з представниками всіх сільрад, уже з’ясував і вивчив проблемні питання, які там існують. Таким чином ми окреслили план робіт по всій громаді, аби на майбутнє розуміти, які конкретні дії потрібно вживати по населених пунктах. Саме на них ми, першою чергою, звертатимемо увагу.

За рахунок субвенцій з обласного бюджету, які надійшли за сприянням депутатів облради, виготовлені проекти на ремонт об’єктів по сільських радах. Наприклад по Підгір’ївській – це: ремонт водомережі у селі Мічуріне, капітальний ремонт клубу у Підгір’ї, ремонт дороги по вулиці Верхня. По Тарасівській: ремонт доріг, будівництво водопровідних мереж у селі Тарасівка та Бандурка. По Лукашівській: ремонт ФАПу та дороги по вулиці Садова. Чаусово – ремонт дороги по вулиці Антонова. Довга Пристань: ремонт дороги по вулиці Садова, ремонт будівлі амбулаторії, будівництво водопровідної мережі. Боліславчиська сільрада – ремонт вулиць Виноградна та Поперечна, а також вирішення проблеми з водопостачанням. Синюхин Брід – ремонт спортзали та даху в школі.

Також плануємо вирішити проблеми з транспортним сполученням в громаді, підвозом дітей до закладів освіти, регулярною роботою цих закладів. Хочу наголосити, що ми не плануємо закривати школи, садочки, навчально-виховні комплекси, амбулаторії та ФАПи. Жодного закладу закрито не буде, бо вважаю, що не можна бодай хоч якесь село позбавити освіти чи медичного обслуговування.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *