Горят поля пшеницы на Николаевщине

25 июня 2018, 21:20

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

24 червня вогнеборці Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідували 12 пожеж на відкритих територіях.

Під вплив вогняного півня потрапила суха трава, сміття, очерет, стерня та поле із пшеницею на корені. Займання на загальній площі більше 22 га виникали у Вітовському, Миколаївському, Вознесеннському, Новоодеському, Березанському районах та на території м. Миколаєва, Первомайська, Южноукраїнськ. Причина, що призвела до таких подій, в переважній більшості одна — необережне поводження з вогнем з боку громадян.
Так, необережне поводження з вогнем при спалюванні сухої трави на Вознесенщині, поблизу смт. Олександрівка, призвело до того, що полум’я перекинулось на поле з пшеницею на корені та із загальної площі горіння 4,5 га знищило 2,5 га зернової культури. Рятувальники 12 Державної пожежно-рятувальної частини та відділення місцевої пожежної охорони ліквідували пожежу з найменшими збитками. Залучалось 2 одиниці техніки та 9 чоловік.
Зважаючи на те, що пожежонебезпечний період підходить до своєї активної фази і загроза виникнення загорянь буде тільки зростати, Головне управління ДСНС України у Миколаївські йобласті звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.
Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:
— відвідувати хвойні ліси при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки 5-го класу;
— розводити багаття у лісі та лісопосадках;
— заїзджати автомобілем до лісу;
— палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки;
-залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
— полювати у лісі з використанням вогнепальної зброї;
— створювати смітники та спалювати відходи;
— спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях;
Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».
Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.
Головне управління ДСНС України у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *