Государственная поддержка громад в 2018 году достигнет 18,5 млрд грн

04 декабря 2017, 14:48

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Сегодня государство предоставляет громадам максимальную помощь, полномочия и ресурсы, а также действенные инструменты для развития. В 2018 году она достигнет почти 18,5 млрд грн. Об этом во время II Всеукраинского форума объединенных громад заявил Вице-премьер-министр — Министр регионального развития, строительства и ЖКХ Украины Геннадий Зубко.

«За три роки державна підтримка на розвиток територіальних громад та розбудову їх інфраструктури зросла у 30 разів, в 2014 році вона становила всього півмільярда. А у 2018 сягне 18,5 млрд грн. Це 6 млрд – ДФРР, 1,9 млрд – субвенція на ОТГ, 5 млрд – сільська медицина, 5 млрд – субвенція на соціально економічний розвиток, 250 млн – програма «Питна вода», 370 млн – на розбудову і будівництво футбольних полів», — наголосив Геннадій Зубко.

Вице-премьер подчеркнул, что от громад сегодня ожидают новых проектов, которые в первую очередь должны быть направлены на изменение качества услуг.

«Від вас ми очікуємо якісних проектів, які відповідатимуть вашим стратегіям розвитку і спрямовуватимуться на покращення освітніх послуг, дошкільних, медичних, адміністративних тощо», — розповів урядовець.

Чиновник очертил задачи для общин, которые должны быть решены в 2018 году.

«Створення 200 опорних шкіл і 240 ЦНАПів, вирішення проблем з дошкільною освітою і створення нових місць у дитячих садочках (наразі черга у ДНЗ по країні – 60 тисяч), розбудова первинної ланки медицини у сільській місцевості і створення протягом 2 років — до 1,5 амбулаторій. Це та маршрутна карта, яка окреслена нами на наступний рік і я маю надію, що Мінрегіон спільно з громадами її успішно виконає!», — наголосив Геннадій Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *