Грандиозное шоу поразило жителей микрорайона Николаева

09 сентября 2018, 20:21

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

9 вересня з нагоди святкування дня м. Миколаєва на території житлового комплексу «Рив’єра», розташованого у мікрорайоні “Намив”, відбулось яскраве пожежно-рятувальне шоу.

Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області продемонстрували дорослим та дітлахам пожежно-рятувальну техніку та обладнання, які є на озброєнні гарнізону. До свята долучилися і представники Федерації підводної діяльності та спорту Миколаївської області та волонтери Миколаївської обласної організації Товариства Червоного хреста України.

Всім присутнім рятувальники представили аварійно-рятувальну техніку, яка використовується при ліквідації надзвичайних подій та ситуацій, показали макети вибухонебезпечних предметів та нагадали першочергові дії у разі їх виявлення. До уваги глядачів представлено бойове обмундирування вогнеборців, хіміків та піротехніків. Діти разом з пожежними вчились гасити умовну пожежу за допомогою водяного ствола, дізнались про різновиди вогнегасників та їх безпечне використання. Окрім цього учасники заходу побували в пересувній хіміко-радіаційній лабораторії аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

В свою чергу, представники Федерації познайомили городян із засобами порятунку людей на водних об’єктах, зокрема рятувальним колом, кінцем «Олександрова» тощо, а волонтери розповіли як правильно робити непрямий масаж серця та штучне дихання. Із використанням спеціального навчального манекену дали змогу всі вчились проводити першочергові долікарські заходи.

На заході панувала дружня та позитивна атмосфера, на згадку про зустріч всі відвідувачі отримали масу незабутніх вражень та корисних знань, за які щиро подякували надзвичайникам! 

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *