Громада на Николаевщине отремонтировала площадку перед школой

08 ноября 2018, 16:43

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Поступово, день за днем, змінюється «обличчя» Березанської об’єднаної територіальної громади на Миколаївщині.

Через свою сторінку у фейсбуці ми постійно інформуємо про позитивні зміни у сфері благоустрою. Сьогодні звітуємо про завершення капітального ремонту площадки перед центральним входом до Березанського загального закладу середньої освіти I-III ступенів. Це перший із п’яти проектів масштабного благоустрою території громадського простору. Можливість реалізації даного проекту – яскравий приклад успішного втілення в життя ініційованої Президентом України Петром Порошенко реформи децентралізації.
Оновленому новенькою кольоровою тротуарною плиткою подвір’ю радіють і вчителі, і учні навчального закладу. Адже саме тут, у теплу пору року, відбуваються усі загальношкільні заходи. До того ж, загальний вигляд двоповерхової будівлі школи став набагато привабливішим.
Наразі тривають роботи другого проекту, а саме: нове будівництво універсального міні-футбольного поля зі штучним покриттям, придатного для гри у баскетбол, волейбол та теніс. Воно буде доступним для широкої верстви населення. Цей багатофункціональний спортивний майданчик зможуть відвідувати як спортсмени, так і любителі фізичної культури. Реалізація даних проектів відбувається завдяки вагомій підтримці голови облдержадміністрації Олексія Савченко і його заступника Олександра Кушніра, які приділяють значну увагу розвитку духовної та фізичної культури на селі, та ініціативі селищного голови Валерія Хоміцького, який знаходить усі можливості покращити добробут громади.

Березанська ОТГ


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *