Громады Николаевщины преображаются: компьютеризация школ, детские площадки, спортзалы и стадионы

09 апреля 2019, 11:48

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Жителі громад Миколаївщини вже встигли відчути зміни, що відбулися завдяки реформі децентралізації, впровадженою Президентом України Петром Порошенком. Аби оцінити зроблене за останні роки в країні, достатньо завітати до будь-якої новоствореної об’єднаної територіальної громади.

Про це інформує голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«Зараз місцеві жителі мають можливість самостійно змінювати якість отримуваних послуг чи робити першочергові ремонти у соціально важливих об’єктах. Об’єднані територіальні громади самі вирішують, які зміни будуть у найближчому майбутньому у їх населених пунктах», — відзначає голова ОДА. 

Як приклад — Кам’яномостівська селищна ОТГ у Первомайському районі Миколаївщини. З 2017-го року у цій громаді було зроблено не мало, зокрема:

— Придбано шкільний автобус;

— Виконано капітальний ремонт будівлі, встановлено систему опалення сільського клубу в селі Кам’яний Міст;

— Встановлено сучасне енергоефективне обладнання для значного зменшення витрат природнього газу в с. Катеринка;

— Реконструйовано комерційний вузол обліку природного газу в Кам’яномостівській ЗОШ І-ІІІ ст.;

— Встановлено 4 дитячих майданчика;

— Здійснено ремонт початкових класах в чотирьох закладах загальної середньої освіти Кам’яномостівської ОТГ. Класи оснащені сучасними шкільними меблями, комп’ютерним та проекційним обладнанням, дидактичними матеріалами;

— Здійснено ремонт приміщення стоматологічного кабінету в амбулаторії села Катеринка. Закуплено та встановлено необхідне стоматологічне обладнання;

— Капітальний ремонт сільського клубу в селі Катеринка.

«Кому, як не жителям сіл, які увійшли до ОТГ, краще знати, що їм потрібно. Зараз люди на місцях бачать перспективу розвитку своїх населених пунктів, більш того, мають чіткі перспективні плани, затверджені на наступні три роки. Переконаний — тільки разом ми зможемо продовжити рух до створення комфортних умов для кожного жителя кожної громади!», — резюмує Олексій Савченко.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *