Девочки 9 и 14 лет стали жертвами насильников — Аброськин

29 июня 2019, 19:23

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

От сексуальных преступлений пострадали девочки в возрасте 9 и 14 лет. Об этом на своей странице в Facebook сообщил первый заместитель главы Нацполиции Украины Вячеслав Аброськин.

«Червень — місяць якогось божевілля: щодня статеві злочини відносно дітей.

Дніпропетровська область. Жіночка, 1988 р.н., звернулась із заявою, що рідний дідусь, 1966 р.н., вчиняв розпусні дії відносно онуки, 2010 р.н.

Львівська область. 27.06.2019 до поліції звернулися батьки про зникнення неповнолітньої доньки, 2005 р.н. Дівчину розшукували протягом доби більше сотні поліцейських, на другу добу була знайдена. Встановлено, що з дівчиною, ще дитиною, весь час знаходився її знайомий 37-річний чоловік. Зі її слів, саме цей чоловік вступав з нею в статеві відносини. Триває розслідування.

А що ми? А наш закон #6607 про посилення покарання відносно злочинців, які вчиняють статеві злочини відносно дітей, щодо ведення реєстру цих злочинців, ми ж самого початку в законопроекті прописували саме відкритий реєстр та хімічну кастрація, не може попасти до залу ВР України вже другій рік поспіль.

Що мені особисто цікаво, так це велика кількість правозахисників, які категорично проти цього законопроекту. З їх вуст ми чуємо тільки про захист саме злочинців, жодного слову не чуємо про захист дітей.

Йдучі на поводі у цих правозахисників, ми вже не раз перекроювали наш законопроект й тому наразі ми вже кажемо про напіввідкритий реєстр тільки для правоохоронців та працівників дошкільних закладів.

Але навіть з таким варіантом ми поки стоїмо на місці, й скількі будемо ще стояти невідомо….

Ще раз — я ж кажу не про реєстр підозрюваних осіб, а про створення відкритого реєстру осіб, які вже скоїли статеві злочини, які вже засуджені й вирок виступив у законну силу.

Кожний громадянин повинен мати можливість заради забезпечення безпеки своєї дитини володіти такою інформацією.

Цей принцип діє в США та більшості країн світу, але на жаль чомусь тільки для наших правозахисників це порушення прав осіб, засуджених за статеві злочини відносно дітей».


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *