Депутат в Николаевской области хотел скрыть свои доходы

18 апреля 2019, 10:46

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

16 квітня 2019 року прокурором Новобузького відділу Баштанська місцева прокуратура Миколаївської області забезпечено участь у розгляді судом протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, стосовно депутата Братської районної ради.
Так, посадовець, будучи суб’єктом декларування, в порушення вимог ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», своєчасно не подав декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.
За результатами розгляду зазначеного протоколу судом підтримано позицію прокурора, особу визнано винним та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 850 грн.
Загалом, упродовж поточного року за аналогічні правопорушення судами Миколаївської області на 15 осіб накладено адміністративні штрафи на загальну суму 15,3 тис.грн.
Нагадуємо, що, відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, пункті 5 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі — декларація), за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

За інформацією Баштанської місцевої прокуратури


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *