Директор школы на Николаевщине запретила родителям входить в помещение учебного заведения

16 сентября 2019, 15:18

Читают: 0 Комментариев: 1 Рейтинг:  
 

Батьки та громадськість Вознесенська на Миколаївщині обурені забороною директора ЗОШ № 8, яка не дозволяє їм заходити у приміщення навчального закладу. Про це повідомляє Ганна Чубчик.

«У Вознесенській ЗОШ «8» оголосили, що батькам заборонено заходити до класів та ходити по школі. Батьків попередили залишати дітей біля входу, а по завершенні навчання чекати їх на тому ж місці. Директор школи Кушнір Тетяна Анатоліївна, категорично проти відвідування школи батьками. Незважаючи на обурення батьків і сльози дітей, наполегливо стоїть на своєму!

ЩО ГОВОРИТЬ ЗАКОН?
Відповідно до ст. 50, 60 ЗУ «Про освіту», ст.19 ЗУ «Про загальну середню освіту», батьки (або особи, що їх замінюють) є учасниками навчально-виховного процесу. Згідно ст.29 ЗУ «Про загальну середню освіту» батьки мають право захищати законні інтереси дітей. Батьки є повноправними представниками дитини до 14 років та мають право на представництво та захист їх інтересів, відповідно до ст. 155 ч. 2.6 СК «Про здійснення батьківських прав та обов`язків». Також Конвенція ООН «Про права дитини» також говорить про те, що дитина не повинна розлучатися з батьками всупереч їх бажанню, окрім зазначених вийнятків.

Згідно цих законів, адміністрація школи не може заборонити батькам вхід до приміщення, де навчаються їх діти проти волі. Статути та внутрішні правила школи не можуть бути вищими за закони України й суперечити їм.

Прошу адміністрацію школи, звернути увагу на обурення батьків, ознайомитися зі всіма вищезазначеними нормативно-правовими актами, різновидами міжнародних договорів та діяти в рамках закону.

У разі потреби встановити міри запобігання використовують камери відеоспостереження, чіп-картки для пропуску та ін.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 1

  1. Аватар Ольга

    Названные документы не есть разрешением для болтания по школе для родителей.Они скорее защищают их обязанности.А в обязанности родителей не входит хождение толпой по школе.Что несёт угрозу для других детей.Гпязь, инфекции, дискомфорт.Необходимо заниматься ребенком и социализировать его.Вот это обязанности родителей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *