До реальної міри покарання засуджено жителя Миколаївської області за вчинення психологічного насилля над співмешканкою та її 5 дітьми

17 июня 2020, 11:58

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Жителя Єланецького району Миколаївської області засуджено до реальної міри покарання за вчинення психологічного насилля над своєю співмешканкою та її 5 дітьми, повідомляє Прокуратура Миколаївської Області.

Вознесенська місцева прокуратура Миколаївської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя с. с. Кам’янка Єланецького району, який систематично вчиняв психологічне насильство у сім’ї (ст. 126-1 КК України).
Встановлено, що чоловік незважаючи на неодноразове притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення насильства в сім’ї, передбаченого ч. 2 ст. 173-2 КУпАП, а також вжиті поліцією превентивні заходи, належних висновків для себе не зробив та продовжував систематично вчиняти над своєю співмешканкою та її п’ятьома дітьми психологічне насильство, які виражались у постійних побутових сварках, пошкодженні майна, образах нецензурною лайкою та погрозах нанесення тілесних ушкоджень.
Внаслідок вказаних протиправних дій кривдника, жінці та дітям спричинено психологічні страждання, у зв’язку з чим вони проходять реабілітацію у Обласному центрі соціально-психологічної допомоги в м. Вознесенську.
За результатами розгляду обвинувального акту Єланецьким районним судом зловмисника визнали винним у вчиненні домашнього насильства та засуджено до 6 місяців арешту.

Наразі вирок набрав законної сили.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

Раніше повідомлялося, що чотирьох жителів Миколаївщини засуджено від 11 до 14 років позбавлення волі за розбійні напади.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *