До 12 років позбавлення волі засуджено миколаївця, якій на ринку «Колос» під час затримання висмикнув чеку з гранати

12 февраля 2020, 20:51

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

До 12 років позбавлення волі засуджено миколаївця, якій на ринку «Колос» під час затримання висмикнув чеку з гранати, — вибуху в останню секунду запобіг поліцейський.

Інгульським відділом #Миколаївської #місцевої #прокуратури №2 підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 28-річного жителя м. Миколаєва за фактом посягання на життя працівників правоохоронних органів.
За даними слідства, у листопаді 2016 року обвинувачений, перебуваючи на ринку «Колос» в м. Миколаєві, бажаючи перешкодити можливому затриманню свого товариша, який підозрювався у вчиненні низки злочинів, дістав із своєї кишені бойову гранату РГД-5 та висмикнув запобіжне кільце із запалу гранати, привів її в бойове положення та спробував вчинити вибух. Однак кинути гранату не встиг — поліцейські його швидко знешкодили.
В останній момент її встиг перехопити один з оперативних співробітників Інгульського відділу поліції, після чого гранату оперативно скотчем примотали до його рук. Після прибуття вибухотехніків, оперативника з примотаною до руки гранатою відвели в глухий кут біля ринку Колос, де вибухотехнік, з дотриманням усіх заходів безпеки, вставив чеку на своє місце, а потім і викрутив детонатор. Граната таким чином була знешкоджена.
Державним обвинуваченням в суді повністю доведено всі обставини вчинення злочину та вину зловмисника, і, як наслідок, вироком Корабельного районного суду м. Миколаєва його визнано винним вчиненні кримінальних правопорушень за ст. 348, ч. 1 ст.263 КК України та засуджено до 12 років позбавлення волі.

За інформацією Миколаївської місцевої прокуратури № 2


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *