Друг, сусід та порадник – на Миколаївщині привітали дільничніх

18 июня 2020, 16:44

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївські дільничні не звикли нехтувати довірою громадян, тому завжди готові прийти на допомогу у скрутну хвилину тим, хто її потребує.

Не виключенням, а виразним прикладом роботи цієї служби, є Сергій Тацький – старший дільничний офіцер поліції Заводського відділу поліції Миколаєва, вчитель історії та права за освітою та правоохоронець за покликанням. Майор поліції обслуговує мкрн Ліски, а разом із тим допомагає новопризначеному колезі вирішувати проблеми жителів раніше ввірених дільниць – Велику та Малу Корениху, а також Сади (1-5), чисельністю населення понад 10 тисяч.

— У службі я вже восьмий рік, і вже точно знаю, щоб користуватись довірою у населення, потрібно просто жити і працювати для людей, мати досвід у попередженні та розкритті злочинів і профілактиці правопорушень, бути другом, сусідом, порадником громадянам, та готовим приходити на допомогу першим. Я намагаюсь завжди бути поруч, — розповідає Сергій Тацький.

Окрім дружини, вдома зі служби на Сергія чекає маленький синочок. І, як зізнається сам дільничний, коли він його зустрічає, увесь негатив та втома, які накопичились за день, зникають.

Побажаємо усім дільничним завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну мужність, успіхів у службі, розуміння та підтримки рідних і близьких.


Щороку 18 червня дільничні відзначають своє професійне свято – День дільничного офіцера поліції. Свято започаткували в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України. Ця професія по праву вважається однією з найважчих та найвідповідальніших.

Саме від роботи дільничного залежить спокій мешканців населених пунктів. До нього звертаються люди у будь-який час, із різних питань, і не завжди пов’язаних зі службовими справами.


Відділ комунікації поліції Миколаївської області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *