Женщинам Галициновской громады посвящается

08 марта 2018, 11:19

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Праця не тільки там, де людина сіє хліб
або садить дерево.
Найбільш тонка, найбільш складна праця,
коли людина приходить до людини,
бачить у її очах, читає «поміж рядків»
її поклик про допомогу.
Ця праця є вищою мірою людського духу».
В.О. Сухомлинський

Важливість докладених Вами зусиль для навчання нашого молодого покоління неоціненна. Завдяки вашим турботам формується майбутнє наступних поколінь. Завдяки величезним зусиллям і своєму високому професіоналізму ви бережете та даєте знання. Тож дозвольте привітати вас зі святом 8 березня і побажати міцного здоров’я, добробуту, злагоди в родинах, наснаги та ентузіазму у вашій щоденній нелегкій праці!

Відзначаючи Міжнародний жіночий день, хотілось би особливо підкреслити відданість високій місії виховання завідувачки Галицинівського дитячого садка  «Веселка» — Зурнаджи Зініїди Іванівни, вона у будь-який час та в будь-якому місці яскраво проявляє свої професійні навички, незрівнянні знання навчально-виховних процесів, пишається успіхами і досягненнями дітлахів, вона для вихованців друга мама, така ж дбайлива та турботлива. . Зінаїда Іванівна Зірнаджи  сумлінно виконуєте свою роботу заради нашої спільної мети – покращення знань та вмінь дітей. Ми пишаємось цією співпрацею зі справжнім професіоналом сфери освіти й сподіваємось і надалі розширювати поле нашої співпраці, щоб приносити максимальну користь населенню нашої Галицинівської громади. Вітаючи вас зі святом весни, бажаємо вам побільше терпіння та поменше смутку. Хай усі негаразди обходять вашу домівки стороною і над кожним буде мирне небо. Нехай ваша професійність та відданість справі щодня винагороджується щирою вдячністю вихованців.

Прагнемо привітати з жіночим святом директора Прибузької ЗОШ І-ІІІ ст.- Шикову Алену Миколаївну, та бажаємо вам завжди отримувати задоволення від улюбленої справи радість і впевненість, сили вам ,терпіння, натхнення На вашу адресу нині лунає багато вдячних слів – і ви заслуговуєте на кожне з них. Кожен покликаний творити добро, бути милосердними одне до одного, любити і цінувати життя, але люди розуміють життя по-різному. Одні живуть для себе, а другі творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років, а може й століть. Можливо, світ стане добрішим і світлішим від мільйонів усмішок вдячних вам учнів. Нехай він буде прихильним до вас – у реалізації всіх починань і задумів, у даруванні здоров’я, родинного благополуччя, щастя та достатку!

За надання високоякісної освіти, відданість справі, досягнуті успіхи в роботі, високий рівень професіоналізму, активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток і діяльність Галицинівської ЗОШ І-ІІІ, вітаємо з весняним святом директора — Вітвіцьку Тетяну Володимирівну Щира вдячність за те, що пліч-о-пліч крокуєте разом із нашими дітьми на нелегкій освітній ниві, за професіоналізм, небайдужість та наполегливість у відповідальній та надзвичайно важливій для суспільства праці. Нехай кожен день буде наповнений корисними справами і теплом людських стосунків, а таланти Вашого розуму й душі стануть підґрунтям нових професійних звершень! Як неоціненний Божий дар сприймаєте Ви дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними. Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Можна впевнено сказати, що діти в повній мірі отримують цей приклад у Вашому закладі , спілкуючись із доброзичливими вчителями.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *