Жители громады Николаевской области написали обращение в СБУ и в прокуратуру

04 ноября 2019, 13:29

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Жители громады двух сельских советов Веселиновского района решили написать письма-обращения в прокуратуру и СБУ в Николаевской области.

Они более двух лет обращаются во все инстанции, в том числе, к президенту Украины, с просьбой провести аудит в ГП «Виноградная долина», вернуть на рабочие места сотрудников, которых заставили написать заявления на увольнения, разобраться с банкротством в ГП и заставить нерадивых директоров, нанесших убыток, вернуть деньги предприятию. Кроме того, представители госпредприятия уверены, что обеспечить успех и процветание возможно только в случае если вернется их прежний руководитель, Николай Подгородинский, более тридцати лет возглавлявший «Виноградную долину», которого Минагрополитики решило заменить на своих ставленников, планомерно наносящих вред и государству, и людям и хозяйству.

                                                                                               Прокурору Миколаївської області

Просимо Вас від імені громади Варюшинської і Покровської сільських рад організувати перевірку господарчої діяльності керівників радгоспу ДП «Виноградна долина», які працювали у період з травня 2017 року по дійсний час, а саме по Суровцеву, Кустурову, Машкіну, Копилець, які довели державне підприємство до банкротства.

За ці роки, згідно результатів аудиту, № 15-14-14/4, який було проведено 12.07.2019 року, про що йдеться у листі Миколаївської обласної прокуратури № 05/2-2374-19 від 03.10.2019 року, підприємство недоотримало доходи від продажу сільськогосподарських культур на суму 35,4 млн грн, проведено витрати, які не передбачені фінансовим планом на суму 17,5 млн грн та допущені інші порушення законодавства.

Господарство «Виноградна долина» підвели до знищення державні мужі. Міністерства аграрної політики вирішує зняти з посади за місяць до жнив успішного керівника Підгородинського М.О., депутата Миколаївської обласної ради, заслуженого працівника сільського господарства. На протести людей ніхто не зважав.

До звільнення Підгородинського М.О. в господарстві працювало більше 70 працівників. Вчасно виплачували зарплати, аванс, давали премії, тринадцяту зарплату, за вислугу років. Видавали зароблене зерно, соняшник. Допомагали працівникам і пенсіонерам крупами, борошном, олією, давали 18 буханок хліба в місяць безкоштовно.

Звертаємося з проханням прислати до нас незалежну комісію, зробити перевірку за два роки роботи, так званих, керівників. Дуже прикро, що люди, які довели господарство до банкрутства, ні за що не відповідають. Треба змусити цих людей повернути в господарство те, що вони вкрали. Навіть у найтяжчі часи ми вистояли без допомоги держави. А зараз нас просто викинули, залишили без паю, без роботи, без надії на майбутнє. Людей довели до злидарства. Що нам робити?

Тож, вся громада Варюшинської і Покровської сільських рад просить Вас допомогти нам встановити справедливість: зробити перевірку, повернути господарству кошти, повернути на свої посади працівників господарства, яких змусили написати заяви про звільнення, дати дозвіл на розпаювання землі та повернути на місце директора Підгородинського М.О, який вивів господарство за 31 рік своєї праці в одне з кращих в області. За два роки з тих пір, як безпідставно з ним не заключили контракт, господарство майже знищили. Дуже прикро, що це зроблено з допомогою Міністерства аграрної політики.

04.11.2019 року                                  Від імені громади,                                                                  Часовських Майя Вікторівна, Самсонова Любов Іванівна

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *