Жители Николаевщины VS Савченко: медреформа — за и против

12 октября 2017, 12:02

Читают: 0 Комментариев: 1 Рейтинг:  
 

Медицинская реформа вызывает споры среди жителей Николаевской области. Председатель Николаевской ОГА Алексей Савченко призывает не паниковать, а поддержать реформирование здравоохранения, при этом он приводит массу доводов. В то же время в социальных сетях идет полемика среди жителей города и области по этому поводу.

  • Останнім часом, особливо напередодні ухвалення законопроекту #6327 про зміни системи української медицини, поширють багато міфів та “страшилок”.

Закликаю усвідомити, що насправді являє собою медреформа та ухвалити відповідальне рішення. Адже влада має боротися за якісну та справедливу систему охорони здоров’я, в центрі якої має бути пацієнт.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 1

  1. Наталья

    Пан Савченко, кажете — реформа? а до цього часу казали, що ніхто не має права примусово вимагать у хворих кошти на благодійність. так от. у обласній лікарні на Васляєва з хворих і немічних пенсіонерів ДЕРУТЬ на благодійність. Тикають людині аркуш, де заздалегідь надруковано, що людина "добровільно" здає мінімум од 50 грн на "розвиток лікарні", а при цьому кажуть: краще вже 100 давайте! І лише потім хворого, оформленого на стаціонар, починають лікувати! За рентген — 150 грн -начебто за плівку. На усі процедури — од шприців до перчаток, вати — про ліки вже мовчу — усе за кошти хворого. Сьогодні жінка зайшла на одну із процедур, куди її направила лікарка, а там медсестра каже: а вам сказали, що це коштує 500-600 грн? У відповідь — розгублене :ні… Після чого її відправили до палати, і запитать у лікаря, ск треба заплатить за ту процедуру. Через півгодини та ж медсестра знизила ціну майже вдвічі — до 350 грн. То про яку, дідько б вас побрав!!! ви торочите про "реформу" задля блага українців?!?!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *