Запрос в николаевскую налоговую можно сделать в электронном виде

11 июля 2018, 14:57

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Право на доступ до публічної інформації є одним із основоположних прав людини і громадянина, що забезпечує становлення демократичного суспільства. Особливо актуальним забезпечення надання та оприлюднення інформації набуває в умовах глобалізації, коли інформація є фактично одним з основних чинників, що впливають на розвиток сучасних суспільних відносин. Правове регулювання доступу до публічної інформації здійснюється на підставі Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон).

Відповідно до положень Закону право громадян на доступ до інформації реалізується зокрема шляхом подання інформаційного запиту. Так стаття 19 Закону передбачає, що запитувач має право звернутися із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Запит може бути індивідуальним або колективним та подаватись в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Головне, щоб в ньому містилась інформація про запитувача (наприклад ПІБ), його адреса, можна також вказати адресу електронної пошти та номер телефону. В запиті треба вказати загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо є такі відомості. Звичайно, якщо запит подається в письмовій формі, він має бути підписаний із зазначенням дати звернення.

Відповідь на запит про отримання публічної інформації повинна бути надана запитувачеві не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання такого запиту, або, у випадку значного обсягу інформації, не пізніше двадцяти робочих днів, з обґрунтуванням такого продовження. Плата за отримання інформації може встановлюватися лише на відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк, у тому випадку, якщо обсяг запитуваної інформації перевищує 10 сторінок. Однак це не стосується інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес.

Не може бути відмовлено особі в праві на доступ до інформації, крім випадків, коли інформація є конфіденційною, таємною або службовою інформацією з обмеженим доступом.

Запит на отримання публічної інформації, відповідно до Закону, може бути поданий до ГУ ДФС у Миколаївській області:

— на поштову адресу:  54001, м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6;

— по факсу: (0512) 37-06-10;

— по телефону: (0512) 50-18-66;

— на електронну адресу: mk.official@sfs.gov.ua.

Для спрощення процедури оформлення письмового запиту на інформацію запитувач може використати відповідну форму для подання запиту на отримання публічної інформації, якою володіють органи ДФС. Зазначену форму запиту можна отримати в органах ДФС або на офіційному веб-порталі ДФС, субсайті ГУ ДФС у Миколаївській області офіційного веб-порталу ДФС у розділі «Публічна інформація».

ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.



Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *