Здоровая и защищенная молодежь: как работают николаевские студенты и школьники летом

08 июня 2018, 13:56

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Экономический фактор является основной причиной совмещения работы и обучения студентов, школьников. Летом молодежь активнее ищет возможность временной работы. К тому же рынок труда в курортный сезон буквально завален предложениями сезонного трудоустройства.

Про вимоги охорони та гігієни праці щодо залучення до роботи молоді  поцікавимося у головного державного інспектора відділу з питань гігієни праці управління Держпраці у Миколаївській області Вадима Хорошева.

— Яких вимог повинен дотримуватись роботодавець у разі залучення до робіт молодої особи,  яка ще не досягла віку 18 років, зокрема умови праці,  організації роботи тощо?

— Молоді особи мають свої переваги у роботодавця. Вони активні, енергійні, завзяті під час виконання дорученої їм роботи. Проте у них недостатньо самодисципліни, низька свідома позиція щодо збереження власного здоров’я та запобігання дії виробничих небезпек. Крім того, організм неповнолітньої особи дуже вразливий до фізичних навантажень. Тому, роботодавці, які залучають молодих осіб до виконання роботи, повинні перш за все навчити працівника визначати виробничі ризики. Найманих осіб обов’язково необхідно ознайомити з правилами внутрішнього трудового розпорядку, правилами техніки безпеки, виробничої санітарії, протипожежної безпеки, а також роз’яснити їм порядок виконання робіт, що включає послідовність дій та застосування безпечних  методів праці.

Відповідно до кодексу законів про працю України  неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцятирічного віку, у трудових правовідносинах прирівнюються до повнолітніх. У зв’язку з цим, хочу звернути увагу роботодавців, які залучають неповнолітніх, до виконання робіт, на вимоги, які передбачені  нормативно-правовими актами.

Чинним законодавством забороняється:

– залучати неповнолітніх працівників до нічних, надурочних робіт та робіт у вихідні дні;

– застосовувати працю неповнолітніх осіб на важких роботах та на роботах із шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах.

Як відомо, роботодавець зобов’язаний за свої кошти організувати проведення попереднього (при прийнятті на роботу) медичного огляду працівників, зайнятих на важких роботах, роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі. Проте, незалежно від того, до якої роботи залучаються неповнолітні особи, вони обов’язково повинні під час працевлаштування пройти попередній медичний огляд.

Передбачена ще така додаткова норма, пов’язана з регулюванням праці та відпочинку  молоді, — скорочена тривалість робочого часу.

Відповідно до КЗпП України тривалість робочого часу для неповнолітніх є скороченою:

  • для працівників віком від 16 до 18 років – 36 годин на тиждень;
  • для осіб віком від 15 до 16 років (учнів віком від 14 до 15 років, які працюють в період канікул) – 24 години на тиждень;
  • тривалість робочого часу учнів, які працюють протягом навчального року у вільний від навчання час, не може перевищувати половини максимальної тривалості робочого часу для осіб відповідного віку.

Роботодавцю необхідно враховувати зазначені вимоги, формуючи графіки роботи  працівників підприємства.

— Ви говорили про вразливість молодих осіб до фізичних навантажень. Чи є якісь обмеження які повинен враховувати роботодавець, доручаючи неповнолітньому працівнику ту чи іншу роботу?

— Так, дійсно. Забороняється залучати осіб молодше вісімнадцяти років до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми. Граничні норми підіймання і переміщення важких речей неповнолітніми затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 22 березня 1996 р. № 59.  До робіт з  підійманням і переміщенням важких речей, допускаються особи, які не мають медичних протипоказань, що засвідчено відповідним лікарським свідоцтвом.  Граничні норми ваги вантажу під час короткочасної роботи (1-2 підняття вантажу протягом 1 години) становить: для юнаків 14-15 років-5-12 кг, 16-17 років-14-16 кг, для дівчат 14-15 років- 2,5-6 кг, 16-17 років — 7-8 кг. Під час тривалої роботи граничні норми ваги вантажу для 15-17 річних юнаків складають 8,4-12,6 кг, для дівчат такого ж віку-4,2-6,3 кг.

Зауважу, підліткам до 15 років  тривала робота, пов’язана з переміщенням вантажів протипоказана.

Великий вплив на організм підлітка, також, має навколишнє середовище. Раціональна  організація робочого місця, достатнє освітлення і чистота приміщень створюють умови для високої продуктивності праці підлітків.

Наприклад: працівник, зокрема неповнолітній, працює на кухні готелю, ресторану, їдальні, закладу швидкого харчування тощо.  Робоче місце  потрапляє у зону дії  гарячого мікроклімату. Задля зниження рівня теплового випромінювання на робочому місці та підвищення продуктивності праці роботодавцем необхідно вживати технічні й санітарно-гігієнічні заходи. Так, раціональна вентиляція та кондиціонування повітря є  способами, завдяки, яким відбувається нормалізація мікроклімату у приміщенні для приготування їжі.

Не варто забувати про спеціальний одяг. Основне призначення спецодягу полягає у забезпеченні надійного захисту тіла людини від різноманітних виробничих чинників при збереженні нормального функціонального стану і працездатності. Крім цього, спецодяг має забезпечувати необхідні гігієнічні умови під час роботи, нормальну терморегуляцію організму, бути зручним.

Ось наприклад, роботодавець залучає на будівництво чи проведення ремонту працівників.  Перш за все, обираючи спецодяг, він повинен врахувати його основне призначення захищати працівників від загальних забруднень. Водночас, при виконанні певних будівельних робіт за певних виробничих умовах, спецодяг може різниться за призначенням, а саме:  для роботи на відкритому повітрі, для захисту від води, лугів і кислот, для захисту від токсичних речовин і пилу; для захисту від підвищених температур і теплових випромінювань.

Розглядаючи «обмундирування» осіб, залучених  до роботи з реалізації товарів чи послуг влітку у курортній зоні, то вони  повинні бути забезпечені  кепкою (панамкою), парасолькою —  засобами, що попереджують від негативної дії сонячних променів. Зазвичай ми з вами можемо спостерігати залучення саме неповнолітніх осіб до зазначеної роботи.  Ця категорія працівників погоджується на роботу, як то кажуть «під спекотним сонцем півдня», не усвідомлюючи гіпертермічної форми перегрівання.

До відома, у разі перегрівання загальний стан хворого задовільний, між тим особа скаржиться на відчуття тепла, млявість і сонливість, небажання працювати й рухатися. Відзначається головний біль, запаморочення, слабість, сухість у роті, спрага, шум у вухах, потемніння перед очима; іноді предмети здаються пофарбованими в зелений чи червоний колір, у певному стані виникає блювання.

Користуючись нагодою, хочу звернутися до роботодавців.

Шановні роботодавці, для того, щоб гармонізувати реалізацію прав і гарантій роботодавців та працівників необхідно аналізувати та удосконалювати виробничий процес, ґрунтуючись на соціальному партнерстві сторін.

Інтерв’ю провела Олена Крисанова, головний спеціаліст взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції управління Держпраці у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *