Игры интеллектуалов прошли в Николаевском районе

04 декабря 2017, 15:13

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У шахово-шашковому клубі у Степовому Миколаєвського району змагались інтелектуали. Кінець тижня ознаменувався у селі цікавою подією. Любителі «тихих», інтелектуальних видів спорту — шахів та шашок, зібрались на турнір, уже традиційний.

Ініціаторами проведення змагань є місцева ветеранська організація за підтримки Степівської сільської ради. Фінансову складову забезпечило керівництво ДП «Племрепродуктор «Степове». Участь у заході взяли ветерани праці, пенсіонери та усі бажаючі.
Відкрили змагання голова ветеранської організації при сільській раді Людмила Льгова та Степівський сільський голова Лариса Балабан, які зазначили, що проводиться з нагоди Дня Збройних сил України, що відзначається 6 грудня.
Звертаючись до присутніх, директор ДПП «Степове» Ольга Ільчева наголосила, що керівництво сільгосппідприємства, вона особисто, завжди готові підтримувати добрі справи та заходи, спрямовані на згуртування громади, живе спілкування, можливість для мешканців сільради усіх вікових категорій виявити свої здібності, талант. Подякувала сільському голові та голові ради ветеранів за гарну ініціативу, побажала учасникам результативної та цікавої гри.

І ось змагання розпочались. Учасники: Ігор Богатирьов, Сергій Петренко, Віктор Беспалько, Людмила Льгова, Лариса Балабан, Іван Костур, Михайло Сорокін, подружжя Фєногєєвих — Олександр та Галина. Ще одна сімейна пара — Мельницьких — також не залишила без уваги шахово-шашковий турнір. І якщо Богдан Михайлович був серед гравців, то Антоніна Леонтіївна палко вболівала за чоловіка та допомагала у суддівстві. Прийняв запрошення та взяв участь у дійстві голова Михайлівської ветеранської організації, талановитий та відомий у районі шахіст Микола Карпенко, який продемонстрував свого роду майстер-клас на шаховому полі. Головний суддя — тренер Степівської ДЮСШ Олександр Гіжен, який також був в числі учасників турніру. Зауважу, що дехто зі спортсменів-аматорів грав і у шахи, і у шашки.

Варто зазначити, що вболівали за шашистів та шахістів юні жительки села Світлана Курій та Анастасія Нестеренко, які також продемонстрували свої здібності у грі у шашки.

Дві години цікавих поєдинків промайнули майже непомітно. І ось — підбиття підсумків та нагородження кращих з кращих. Серед гравців у шахи перше місце посів Ігор Богатирьов, на другому — Богдан Мельницький, «бронзовий» призер — Сергій Петренко. За результатами гри у шашки були нагороджені шестеро кращих гравців — серед ветеранів праці та серед тих, для кого пенсія — ще у майбутньому. Отже, серед ветеранів трійка лідерів така: перше місце виборов Віктор Беспалько, друге — Сергій Петренко, третє — Іван Костур. Серед іншої категорії любителів гри у шашки перше місце посів Олександр Фєногєєв, друге — Лариса Балабан, на третьому — Олександр Гіжен. 

Переможців та призерів привітала, вручила грамоти та матеріальне заохочення директор ДП «Премрепродуктор «Степове» Ольга Ільчева. Заохочувальні призи отримали Михайло Сорокін та Микола Карпенко.

Газета «Маяк» (текст та фото)


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *