Индекс промышленной продукции в Николаевской области составляет 103%

06 ноября 2017, 11:11

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

В 2017 году индекс промышленной продукции в Николаевской области стабильно растет и имеет более высокие показатели, чем по Украине. 

«Так, за січень-вересень цього року індекс промислової продукції становив по області 103%, тоді як по Україні цей показник становив 99,7%», — зазначив очільник області.

Протягом цього періоду приріст виробництва забезпечили:

  • добувна промисловість і розробка кар’єрів (граніт та пісок);
  • металургійне виробництво, зокрема готових металевих виробів, окрім машин і устаткування;
  • виготовлення продукції з гуми, пластмаси, мінералів;
  • текстильна промисловість, де показник зріс на 24,8% – за рахунок збільшення виробництва підприємствами «Велам», «Нікотекс», «Вікторія 8», «В-Центр».
  • у харчовій промисловості маємо приріст на 23,7% завдяки модернізації та реконструкції виробничих потужностей, а також реалізації інвестпроектів основними підприємствами області: «Органік Сістемс», «Лакталіс Миколаїв», «Сандора», «Баштанський сирзавод», «Юкрейніан Шугар Компані», «САН ІнБев Україна» та ін.
  • у виготовленні продукції з деревини, паперу та поліграфічній діяльності зростання показників забезпечило збільшення обсягів виробництва паливних брикетів та гранул з деревини та іншої природної сировини.
  • постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря в цьому році поки що залишається на рівні аналогічного періоду 2016 року. Але зросло виробництво електроенергії тепловими електростанціями – на 18,4%.

В області зросли обсяги виробництва електроенергії вітровими та сонячною електростанціями. «Вітряний парк «Очаківський», Вітряний парк «Причорноморський», «Нептун Солар» виробили на 17,3% електроенергії більше ніж того року», — написав голова Миколаївської ОДА.

«На жаль, маємо і падіння обсягів виробництва — у хімпромі та машинобудуванні. За загальним показником помітне зменшення випуску теплообмінників та вентиляторів. Однак, в той же час на 83,3% більше випущено суден, човнів та каное. «Зоря-Машпроект» продовжує стале виробництво газових турбін та здійснює ремонт двигунів та турбін», — зазначив Олексій Савченко.

Очільник області повідомив, що за підсумками восьми місяців 2017 року обсяг реалізованої промислової продукції в цілому по Миколаївській області становив 32,2 млрд грн – це на 18,6% більше ніж торік.

Джерело: mk.gov.ua


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *