Исаков: с 1 марта транспортной сферой Николаева будет руководить киевский чиновник

28 февраля 2018, 20:21

Читают: 0 Комментариев: 1 Рейтинг:  
 

Депутат Сергей Исаков сообщил на своей странице в Facebook, что согласно информации, которую он получил по «электронке» из аппарата городского совета, с 1 марта на должность начальника управления транспортного комплекса, связи и телекоммуникаций Николаевского городского совета назначат Олега Манушевич.

«У зв’язку із вкрай складною ситуацією у транспортній галузі міста Миколаєва, зокрема, у напрямку пасажирських перевезень городян, та враховуючи необхідність якомога швидшого вжиття заходів для прискорення виходу галузі з кризового стану, з 01.03.2018 призначено начальником управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради Олега Леонідовича Манушевича, переведенням з посади заступника начальника управління – начальника відділу розвитку інфраструктури управління інфраструктури Київської обласної державної адміністрації.
Олег Леонідович здобув вищу освіту в Українській інженерно-педагогічній академії за спеціальністю інженер-електромеханік.
З 1991 по 1995 роки працював начальником групи підстанцій ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО», потім обіймав керівні посади в комерційних структурах м. Києва. У 2011 році був призначений на посаду заступника генерального директора АТ ХК «Київміськбуд» ДП «ЕКОС», до його посадових обов’язків належала розробка програм розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста, контроль використання води, теплової енергії, газу тощо. Працював на посаді заступника директора ТОВ «Домкраст». Протягом двох років обіймав посаду генерального директора ТОВ «Інноваційно-дослідне бюро нанотехнологічної індустрії». Потім – генерального директора ТОВ «КПД-ГРУП». Останні три роки працював у Київській обласній державній адміністрації на керівних посадах в управлінні інфраструктури», — приводит он текст полученного сообщение.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 1

  1. Аватар Анфиса

    Ехали, ехали … и, приехали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *