Как изменилась Шевченковская ОТГ

10 сентября 2017, 12:24

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Шевченківська теріторіальна об’єднана громада у Вітовському районі Миколаївщини по волі стає на ноги. За зізнанням голови громади Тетяни Шакунової — з моменту обєднання було проведено величезну організаційну роботу, але багато чого ще залишається зробити. За для домомоги у вирішенні бюджетних, юридичних, економічних та організаційних питань до Шевченківської ОТГ завітали консультанти Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України.

Тетяна Шакунова рзповіла про питання, з яким стикається кожного дня. Самою актуальною є проблема кадрів, особливо молодих. Разом з гостями з АМУ обговорювалися можливості залучення спеціалістів. Тут, важливим є те, що місто Миколаїв розташоване поруч і це може полегшати залучення спеціалістів, яких потребує теритріальна громада. Одним з актуальних питань, яке хвилює більшість об’єднаних громад, є ухиляння від податків підприемців та фермерів, відсутність підприємницької реєстрації у деяких торгівців, наявність неофіційних найманих працівників, зарплат у конвертах тощо. Сторони обговорили пробіли у законодавстві, які найближчим часом треба закрити, щоб надати місцевим органам влади більше можливостей регулювати на своїй територій підприємницьку діяльність, торгівлю та інше.

Консультантом з бюджетних питань Юлією Забродкіною було проаналізовано формування та збалансованість бюджету Шевченківської громади, а консультаном з місцевого економічного розвитку Михайлом Тульським надано пропозиці по розвитку господарства та збільшенню надходжень у бюджет. Також, свою фахому допомогу надали консультанти з юридичних питань Лідія Віштал та з комунікації Олександр Дудюк.

Тетяна Шакунова — молода, але, вже, досвідчена голова Шевченківської об’єднаної громади. Незважаючи на труднощі становлення цього об’єднання, вона з оптимізмом дивиться у майбутнє, планує, ініціює зміни. І цей оптимізм — захоплює.

Офіс реформ Миколаївська область


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *