Каховка догоняет Баштанку

19 июня 2018, 13:33

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У «КМЦ. Херсон» директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Михайло Золотухін та голова херсонської ГО Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень Олександр Мошнягул привітали Каховського міського голову Андрія Дяченко та місцеву громаду з перемогою та вручили сертифікат за І місце в рейтингу 11 міст по доброчесності запровадження в 2017-18 році програмно-цільового методу (ПЦМ) у місцевих бюджетах 20-ти міст обласного значення.

«…Аналіз бюджетів громад також доводить, що дії команди Каховського міського голови є найбільш вдалим прикладом того, як організувати прозорий та відкритй бюджетний процес,  орієнтований на досягнення результатів», — зазначив директор ФРММ Михайло Золотухін.

А керівник херсонського ресурсного центру місцевої демократії Олександр Мошнягул та експерт дослідження Володимир Молчанов зазначили, що команда міського голови почула рекомендації первинного громадського аудиту.
Так, на виконання ст. 28. Бюджетного кодексу України запроваджена практика:
розміщення на офіційному сайті паспортів бюджетних програм, бюджетних запитів,
проведення публічних звітів, проведення публічних представлень бюджетних програм на 2018р.
Значно поменшало випадків дублювання функцій у середині виконавчих органів місцевого самоврядування.
Це дозволило Каховської громаді удвічі збільшити індекс доброчесності запровадження ПЦМ від 46,35 у 2017р. до 90,96 у 2018р. та перемогти серед міст обласного значення.
Так, місто обласного значення Каховка перемогло інші 9 міст обласного значення півдня та сходу України. Місто є другим у загальному рейтингу, майже здогнало Баштанську міську ОТГ ( 110 балів).


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *