Козелецкая громада может гордиться предоставлением админуслуг

14 сентября 2018, 14:19

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

ЦНАП Козелецької ОТГ надає 72 послуги мешканцям своєї громади та й не відмовляють тут тим, хто звертається із сусідніх населених пунктів.

Одним із пріоритетних завдань керівництво ОТГ вбачає удосконалення надання адміністративних послуг та збільшення їх переліку. З цією метою було подано заявку до Програми U-Lead з Європою до участі у конкурсі на інституційну та матеріальну підтримку ЦНАП. Наразі всі зараз в очікуванні результатів конкурсу, але системна робота по покращенню якості надання адміністративних послуг продовжується.

Представники Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми U-Lead з Європою та Мінрегіону, і Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА провели кілька консультативних зустрічей за участі Козелецького селищного голови Олени Дмитренко, голови Козелецької РДА Володимира Шведа і заступника голови РДА Віри Жидкової, а також начальника ЦНАПу Козелецької ОТГ Світлани Кошової.

Під час зустрічей обговорили процес створення спільного селищно- районного ЦНАПу та можливості організації співробітництва з тими громадами, що не ввійшли до Козелецької ОТГ, але їх мешканці мають за необхідність по ряду причин звертатись за наданням адміністративних послуг саме до ЦНАПу Козелецької селищної ради.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *