Колектив «Юнги» Миколаївського ОДК посів  І місце у дистанційному конкурсі та отримав відзнаку

10 июля 2020, 21:33

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

За результатами конкурсної програми колектив «Юнги» Миколаївського ОДК посів  І місце  та отримав відзнаку «За високий рівень виконавчої майстерності» у дистанційному конкурсі.

В умовах карантину проводиться багато конкурсів та фестивалів дистанційно, але є ті, які вже давно завоювали  популярність і довіру конкурсантів. Серед них і  Дистанційний Міжнародний Багатожанровий інтернет фестиваль-конкурс «Самоцвіти» — країна безмежних можливостей, який нещодавно завершив свою роботу  у  Львові.

Обласний палац культури представляв зразковий ансамбль танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Акманова Е.О.)

Колектив «Юнги» вже брав участь у цьому фестивалі-конкурсі у 2017 році і виборов І місце. Це дало право  безкоштовної участі у Міжнародному конкурсі-фестивалі фольклору, танцю та музики «Празький зорепад-2018» (м. Прага, Чехія), де наші танцюристи посіли  І місце.

Так, творча зрілість зразкового ансамблю танцю «Юнги»,  вимогливість до себе, професіоналізм і  високий художній смак їх керівника дозволяє колективу неодноразово ставати переможцем найпрестижніших  конкурсів та фестивалів хореографічного мистецтва.

В основі репертуару ансамблю «Юнги» —  кращі традиції української народної хореографії. До репертуарної палітри  увійшли високопрофесійні хореографічні композиції як у народному плані, так і оригінальні постановки у  сучасному стилі.

На фестивалі-конкурсі «Самоцвіти» — країна безмежних можливостей зразковий ансамбль танцю «Юнги» представляв  дві танцювальні композиції: «Хлоп’ячі розваги» і «Козачок» (постановка заслуженого працівника культури України Елли Акманової).

Організатори фестивалю-конкурсу висловили подяку Акмановій Е.О. за активну участь у підготовці та проведенні  вказаного культурно-мистецького заходу.

Переконані, що участь у цьому конкурсі-фестивалі стане  суттєвим поштовхом для подальшої роботи цього колективу.

Вітаємо зразковий  ансамбль танцю  «Юнги»  та його керівника Акманову Е.О з черговою перемогою і бажаємо нових творчих звершень!

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *