Концерт камерного хора «Орфей» порадовал зрителей в Николаевском ОДК

19 ноября 2019, 8:12

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

17 листопада у малому залі Миколаївського обласного палацу культури  відбувся концерт камерного хору «Орфей» під назвою «Дзвенить у зорях наша пісня».

.Його незмінний керівник  —  відмінник народної освіти України Валентина Вольська, концертмейстер Лілія Голубовська.

Валентина Миколаївна, як завжди, виступила у ролі музикознавця. Присутні почули цікаві факти про життя і творчість композиторів.

У концертній програмі прозвучали  твори відомих  зарубіжних та українських композиторів: Дж. Верді, Ж.Оффебаха, Е.Гріга, В.Чіара, А.Дворжака,  Ж. Векерлена. П.Чеснокова, М.Пенча, Б.Вахняніна, І.Рехіна, В.Верменича, І.Шамо, М.Скорика, К.Стеценка, О.Злотника, І.Поклада.

Традиційно керівник представила і малі вокальні форми. Дуети: Інна Гладковська та Ольга Чуріліна, Оксана Косиненко та Ірина Красюкова.  Тріо: Лілія Шевчук, Оксана Косиненко та Ірина Красюкова.

Слухачі мали можливість прослухати сольні номери у виконанні Лілії Шевчук та Оксани Косиненко,

У концертній програмі прозвучали і інструментальні твори. Валентина Валяренко (віолончель) виконала  «Вальс» І. Рехіна, а  Валентина Овсяннікова (флейта)  — знамениту  «Мелодію» М.Скорика.

Своїм виступом порадував Давид Красилюк – вихованець школи педпрактики коледжу музичного мистецтва.  Він – переможець  багатьох всеукраїнських конкурсів, тому числі і «Золоті голоси».  Слухачі підтримали його виступ гучними оплесками.

Концертна програма завершилася піснею В`ячеслава Качуріна  та Володимира Горбенка «Миколаївський  вальс».  Керівники хорів та вокальних ансамблів  області з радістю  беруть їх доробки до репертуару своїх колективів.

Хор «Орфей» має багато прихильників, які завжди  з нетерпінням чекають на зустріч з ним.

Попереду у нього багато творчих планів. Тож побажаєму цьому колективу  натхнення і подальших успіхів!

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *