Концерт «Шедеври світової класики» відбувся у Миколаївському обласному палаці культури

26 февраля 2020, 21:03

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Миколаївському обласному палаці культури відбувся концерт «Шедеври світової класики».

Присутні мали чудову можливість  поринути у світ музики, хвилювання, відвертості  та кохання. Цього зимового вечора  слухачам дарували свої чарівні виступи солісти народної оперно-вокальної студії (керівник Анатолій Сорочан).

Так і має бути, щоб провідний  колектив області  очолював спеціаліст високої кваліфікації, професіонал з великої букви.  Він горить сам,  і своєю енергією запалює серця і душі учасників. Анатолія Олександровича  надзвичайно люблять слухачі і кожного разу з нетерпінням чекають його виходу на сцену.

Цього разу на сцені панувало творче хвилювання, бо це був не просто звітний концерт, а підтвердження почесного звання «народний аматорський колектив».

На сьогодні народна оперно-вокальна студія  вирізняється  високою виконавською майстерністю, артистизмом, бездоганною вокальною технікою,  гнучкою динамікою, сценічною культурою, гарними концертними костюмами.

Як і має бути,  у студії є  колектив-супутник – вокальний гурток (керівник лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів вокального мистецтва  Лілія  Круміленко).

Ведуча концертної програми Анастасія Якименко неодноразово підкреслювала, що найголовніша людська цінність — це родина.   Слухачі оваціями зустрічали виступи  сестер Олени Кир`якової та Наталії Бордан, матері та сина – Оксани та Дениса Печенюків.  Присутні помітили, як очі матері Дениса випромінювали гордість за сина і впевненість у його успішному майбутньому. Раділа успіхам своїх доньок і мати Олени Кир`якової та Наталії Бордан, яка була присутня  у залі.

Так, у залі, як завжди,  було багато батьків, бабусь та дідусів, рідних та близьких.

Народна оперно-вокальна студія —  це велика  і дружна сім’я.  Як і багато років тому вона  об’єднує в одне ціле творчу енергію людей різних професій. Тут продовжують опановувати вокальне мистецтво  лікарі: Світлана Ромак та Валерій Відяпін, інженер-будівельник Олександр Березанський, режисер аматорського театру Тетяна Герман, спеціаліст з реформування місцевого самоврядування Валентин Бойко, економіст Катерина Гінтер, бібліотекар Лілія Шевчук, викладач музичних дисциплін Галина Гавриш, концертмейстер Маргарита Назарова,  актриса Людмила Прохорова,  домогосподарка Лілія Долга, приватні підприємці   Денис Фадєєв, Олексій Широков, Андрій Стрельцов та інші.

Світлана Ромак,  Олександр Березанський, Галина Гавриш,  Тетяна Герман та  Людмила Прохорова віддали студії не один десяток років.

Для Світлани Ромак  студія – яскравий і багатогранний алмаз її життя!

Валентин Бойко з вдячністю згадує свого першого вчителя з вокалу — Олену Власенко, донька якої, Анжеліка Кравецька, нині акомпанує солістам студії.

У концертній програмі прозвучали твори зарубіжних та вітчизняних композиторів, зокрема: Й. С. Баха, Дж.  Перголезі, В. Моцарта,  Ж. Бізе,  Р. Леонкавалло,  Дж. Верді,  Й. Штрауса, В. Белліні,  К. Сен-Санса,  О. Бородіна, П. Чайковського,  М. Римського-Корсакова, П. Абрахама, К. Целлера, Ф. Легара,  І. Кальмана,  Г. Фереллі, А. Лари,   І. Дунаєвського, О. Рибнікова, С. Гулака-Артемовського, Ю. Мілютіна,  І. Богушевської.

Виступи солістів студії органічно доповнювали  концертмейстери, зокрема: Анжеліка Кравецька, Ольга Пилипенко та Надія Домуз.

Протягом багатьох років студія успішно співпрацює з різноманітними колективами області, в тому числі з муніципальним камерним оркестром (керівник Наталя Ільчук).  Цього вечора у його супроводі прозвучали твори у виконані  Анастасії Вольської,  Поліни Мироненко та лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів вокального мистецтва Даніїла Санітара і Лілії Круміленко.

Саме студія допомагає молодим перспективним  виконавцям ствердитися  на великій сцені та визначити свою подальшу творчу долю.

Колишній студієць та випускник коледжу музичного мистецтва Євген Дундук — студент Київської національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського,   Єлизавета Барончевська  — студентка Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової.

Аліна  Кожухаренко,  Сергій Зарицький,  Євген Васьків та Артем Шутяк успішно працюють солістами  Одеського національного театру опери і балету.

Юлія Ткаченко після закінчення Київської національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського проходить стажування в Італії.

Гордістю студії є Олександр Мілєв, нині — соліст Національної опери України, Женевського великого  театру (Швейцарія), Дрезденської державної опери (Німеччина), який успішно гастролює у багатьох  країнах Європи.

Маємо честь привітати народну оперно-вокальну студію  та її керівника  Анатолія Олександровича  Сорочана з впевненим підтвердженням почесного звання «народний». Члени атестаційної комісії дали високу оцінку роботі студії, зазначивши, що із року в рік росте виконавська майстерність її учасників, наголосивши, що велика увага приділяється творчо обдарованій молоді.

За три останні роки студія освоїли та виконала майже півтори  сотні творів.  Це унікально, бо,  навіть,  професійні колективи не вражають такими масштабами.

Бажаємо студії натхнення та  подальших творчих успіхів!

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *