Кравчук о новом курсе страны

13 июня 2018, 8:33

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Нещодавно в розмові з «Українською правдою» колишній президент України Леонід Кравчук згадував, як йшов вулицею і побачив великий білборд з обличчям Юлії Тимошенко.

На ньому вона  у незвичному амплуа: розпущена коса, окуляри у темній оправі, чорний гольф. На борді напис: «Новий курс України».

Кравчука зацікавила ця реклама. Він подзвонив до Тимошенко.

«Що значить новий курс? От незалежність – це новий чи старий курс? Це вічний курс! Тобто українці визначили курс України ще на референдумі», – розповідає УП про своє здивування від побаченого екс-президент.

На це Тимошенко заспокоїла Кравчука, що ніхто не пропонує змінювати геополітичний напрям країни.

«Вона каже про наші можливості. Скажімо – подивитися по-новому на корупцію, по-новому на управління, по-новому на можливості економічного і соціального розвитку», – пояснює екс-президент меседж Тимошенко до виборців. Він явно симпатизує лідерці «Батьківщини».

Про свій новий курс, який звучить як калька «New deal» американського президента Франкліна Рузвельта, Юлія Тимошенко розповість уже 15 червня.

У той день партія «Батьківщина» проведе великий форум у Києві, де Тимошенко першою з поміж найрейтинговіших кандидатів розпочне виборчі перегони.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *