Если Тимошенко станет премьер-министром, то доходы населения увеличатся

18 июня 2019, 17:53

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У газетах нашого містечка популярні оголошення про роботу за кордоном. Обіцяють зовсім не золоті гори: робочий день 10-12 годин на добу, автомийнику в Данії, пропонують 1000 євро на місяць, а робітнику на м’ясокомбінаті – 1300-1500 євро. Скільки можна заробити вдома? Приблизно шість тисяч гривень на місяць. Середня ж заробітна плата у Польщі у 3,5 рази вища, ніж в Україні.

Добре чи погано, що люди їдуть? Добре, бо мають вибір, бачать інше життя, забезпечують собі кращі умови, витрачають зароблене в Україні. Погано, бо дім, який покидають його мешканці, занепадає, діти, що залишаються на дідусів-бабусь, (чи й просто родичів) навряд чи щасливі. Погано, бо держава залишається без робочих рук, а дім без господаря.

«Нам треба захистити майбутнє наших дітей, побудувати таку країну, в якій вони б хотіли жити і працювати, – прочитала недавно у виступі Юлії Тимошенко.

Дуже хочеться вірити, що після нинішніх виборів розпочнуться реальні зміни на краще. І мені подобається, що окремі досвідчені політики, зокрема Юлія Тимошенко, готові підставити плече молодому президентові та партії «Слуга народу», готові працювати з ним у одній коаліції, якій вже навіть назву дали «Коаліція дій». І тоді у нас дійсно буде країна, де хочеться жити. Досить уже нам боротьби всіх з усіма, інакше можна втратити останнє.

Мета майбутньої коаліції, за словами Юлії Тимошенко, поступово за п’ять років досягти рівня середньої заробітної плати Польщі у доларовому вимірі. Саме завдяки рішенням уряду Тимошенко після помаранчевої революції з 2004 до кінця 2009 року середня заробітна плата українців у доларовому обчисленні збільшилась у 3,5 рази!

Якщо Тимошенко одного разу зуміла підняти доходи населення, у мене немає сумніву, що зуміє це повторити зараз. На жаль,  обмаль часу, щоб змінити ситуацію в країні. Тому єдина надія, що після парламентських виборів Юлія Тимошенко, з її колосальним управлінським досвідом стане прем’єр-міністром. Всілякі інші кандидатури можуть або повернути  колишні корупційні схеми, або загрожують дефолтами та кризами. Тому я однозначно підтримуватиму «Батьківщину».

Віра Музичук, Полтавська область


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *