Кривое озеро может стать городом

06 марта 2018, 17:33

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

6 березня під час святкових заходів до 95-річчя утворення Кривоозерського району народний депутат України Вадим Підберезняк, вітаючи кривоозерців, зазначив, що Криве Озеро є одним з найдавніших райцентрів Миколаївщини та в якості приємного подарунку до 255-річчя його заснування та ювелею району повідомив присутніх про те, що зареєстровано проект Постанови Верховної Ради України «Про віднесення селища міського типу Криве Озеро Кривоозерського району Миколаївської області до категорії міст районного значення», а також підкреслив, що докладе усіх зусиль для того, щоб ця Постанова була підтримана депутатами, враховуючи славну історію Кривоозерщини та позитивні перспективи розвитку регіону.

За словами голови Кривоозерської райдержадміністрації Олексія Мірошниченко, який є одним з ініціаторів зміни статусу населеного пункту,  жителі Кривоозерщини нічим не гірші від мешканців Новобузького, Баштанського, Новоодеського чи Снігурівського районів, щоб мати районний центр із статусом міста. У  цьому плані позитивним прикладом є досвід польських реформ, коли уряд цієї країни присвоював статус міста населеним пунктам із ­3-4 тис. жителів, які у подальшому стали центрами гмін. І оскільки це у перспективі сприятиме розвитку місцевості, залученню інвестицій, активізації підприємницької діяльності, розширенню соціальної інфраструктури та підвищенню рівня життя місцевих жителів, він переконаний, що це питання підтримають й інші народні депутати України, які представляють Миколаївщину у Верховній Раді та зацікавлені у розвитку місцевих громад, що також можуть наслідувати приклад Кривоозерщини.

Позитивно оцінюють перспективу надання статусу міста Кривому Озеру і голова районної ради Олександр Козерецький, який зазначив, що це буде довгоочікуваною подією для кривоозерців, а також селищний голова Віктор Радьо, який, висловлюючи думку депутатів селищної ради, зазначив, що надання смт. Криве Озеро статусу міста районного значення відновить історичну справедливість, адже у минулому столітті таке питання вже ставилося, проте не знайшло підтримки у владних структурах УРСР, також, на його переконання, статус міста дозволить покращити інвестиційну привабливість Кривого Озера та дозволить зміцнити позиції Кривоозерщини в процесі адміністративно-територіальної реформи.

Прес-служба Миколаївської обласної організації
Української Народної Партії


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *