Культурне життя Миколаєва

26 февраля 2021, 22:36

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Багато хто з нас думає, що Миколаїв — маленьке, малорозвинуте місто, з обмеженою культурою життя та цінностями.

На перший погляд, саме так і здається, але якщо заглибитися детальніше, можна побачити не тільки негативні риси. Так, я не виправдовую той факт, що частина населення не прагне до саморозвитку, та не бажає відвідувати культурні заходи, такі як: виставочні зали, галереї, театр та кіно, але це меншість.

Через малий світогляд, незрілість віку молоді люди обмежуються лавками на вулицях Соборної  та закладах вільного харчування. Дуже прикро спостерігати молодь  у таких колах відпочинку, коли  можна проводити дозвілля інакше. Прикро, що люди звертають увагу на такі примітивні заклади через небажання побачити більше. Саме тут постає питання, чому так відбувається?

Можливо через виховання та байдужість батьків до дітей, або питання у владі міста?

Молодь не вбачає необхідності у культурному відпочинку, у відвідуванні закладів: театрів, музеїв, виставок, експозицій. Влада міста закриває очі на культуру , відкриття нових закладів освіти, парків, скверів, оправдуючи це обмеженням фінансів. Через всі ці фактори творчість людей згасає, а високі моральні якості зникають.

Люди різного віку, загалом, відвідують такі заклади як: кальянні, пивні бари, клуби – найулюбленіші місця візиту, тому слід замислитися.

Але окрім поганої сторони культури миколаївців у нас знаходяться справді цінні місця. Чого тільки коштує музей суднобудування та флоту, художній музей імені Верещагіна, Миколаївська астрономічна обсерваторія.

Якщо ви бажаєте зануритися у культуру нашого народу, ви можете завітати до Миколаївського русдраму. В основу будівлі закладено найкращі архітектурні творіння, а актори вражають своєю майстерністю. Разом з сім’єю слід прийти до зоопарку, де ви зможете ознайомитися із життям 5,696 тварин та 460 видів особин.

Сказка
Сказка

До категорій сімейних місць відпочинку, можна віднести «Казку», я впевнена, що кожній дитині сподобається атмосфера дива. Оцінювачам архітектурних витворів треба побачити Костел святого Йосифа, храм святого Пантелеймона, свято- Нікольский соборний храм, енергетика яких там дійсно вражає.

Миколаїв – місто багатогранне, цікаве своєю історією, природою, архітектурою та, звісно, людьми. До свого міста треба ставитися з повагою та уважністю, цікавитися мистецтвом, відкривати нові місця для відпочинку, та найголовніше – допомагати навколишньому середовищу.

Тому витікає логічний висновок:  почніть окультурюватись вже сьогодні. Ми самі будуємо своє місто. Замість «визначної пам’ятки» МакДональдз , завітайте краще до кав’ярні, замість дворів біля під’їзду, з’їздіть з компанією  до лісу, замість руйнування стін та малювання на парканах, створіть власну галерею. Велике прохання, будьте обізнані, адже це ваша домівка і важлива частина життя, одне без іншого не може існувати.

Студентка 356 групи МНУ ім. В.О. Сухомлинського Тетерятнікова  Олександра


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *