К 50-летию Николаевского ОДК: «Парадиз», «Каприз», оркестр

18 октября 2017, 16:05

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

З 2007 року на базі Обласного палацу культури працює естрадно-джазовий оркестр (керівник заслужений  діяч мистецтв України  Михайло Полторак),  у  2009-му  колективу  присвоєно почесне звання «народний».

Характерною ознакою оркестру є жанрово-стильова різноманітність репертуару від народної пісні до кращих зразків української естради, від класичних до сучасних джазових творів. Виховний процес опирається на кращі зразки народної, вітчизняної та зарубіжної музики.

На ряду з цим, використовується імпровізаційна  форма естрадно-джазового виконавства, яка сприяє залученню учасників до активної творчої діяльності.

Вдумливе трактування творів диригентом, ретельне опрацювання динаміки та найменших нюансів, досконалий стрій та ансамбль оркестру сприяють незмінному  успіху.

У процесі занять Михайло Кирилович виховує любов до сучасного музичного мистецтва, розвиває художні та естетичні смаки, виявляє і розвиває творчі нахили, вдосконалює та відшліфовує технічні можливості оркестрантів.

Полторак М.К. докладає багато сил та енергії для підтримки високого рівня виконавської  майстерності колективу.  На репетиціях панує атмосфера доброзичливості, співпраці педагога та оркестрантів,  постійний пошук нового, спільна зацікавленість у результаті.

Вокальний ансамбль  «Каприз» під керівництвом Тетяни Островської починає  працювати  на базі Обласного палацу культури  з 2008 року,  у  2009 році йому  присвоєно почесне звання «зразковий». Характерна риса колективу — своєрідність та жанрова різноманітність репертуару. Тетяна Анатоліївна особливу  увагу  приділяла розвитку вокальних навичок, формуванню художніх та естетичних  смаків, виховання  любові до сучасного музичного мистецтва.  Невід’ємною частиною репетицій  була робота над  прийомами  акторської майстерності.

Колектив  — фіналіст Всеукраїнського відбіркового конкурсу «Дитяче Євробачення 2008-2013».

З березня 2008 року молодіжний театр «Парадокс»  теж починає працювати на базі  Обласного палацу культури (керівник Лілія Гупало). В 2009 році театру присвоєно почесне звання «народний».

На сцені Обласного палацу культури колектив втілив ряд театральних постановок  за п’єсами відомого драматурга Григорія  Горіна  «Дім, який побудував Свіфт»,  «Королівські ігри»,  «Той самий Мюнхгаузен».

Глядач полюбив вистави за п’єсами  Марка Камоллетті «Граємо в дружню  сім’ю» та Іва Жаміака «Людина, яка платить» тощо.

 

 

 

 

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *