Лауреатом Міжнародного театрального інтернет-конкурсу став колектив «Камеді-театр» Миколаївського обласного палацу культури

27 мая 2020, 21:10

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Колектив «Камеді-театр» Миколаївського обласного палацу культури став лауреатом Міжнародного театрального інтернет-конкурсу.

Пандемія коронавірусу та карантинні обмеження, які з нею пов’язані, внесли корективи в наше життя. Театри вимушені тимчасово припинити свою роботу та не можуть приймати глядачів. Але театральні діячі не складають руки і знаходять нові способи взаємодії з публікою.

З 10 квітня по 23 травня   у м. Києві проходив ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ- КОНКУРС «ТЕАТР. NET» НАС БАЧИТЬ ВЕСЬ СВІТ🌍!!

Для участі у цьому конкурсі були запрошені   театральні колективи та режисери професійних, дитячих, юнацьких, студентських, молодіжних, аматорських,  інклюзивних театрів, театральних колективів української діаспори.

Конкурсанти  надіслали  відеозаписи  вистав,  зіграних протягом 2018 -2020 років.

На адресу оргкомітету надійшли заявки на 175 вистав, з яких  139 вистав  було відібрано для участі у конкурсі.

У конкурсній програмі взяли участь 120 театрів з  50 міст України, театри української діаспори з Угорщини, Фінляндії, Латвії, Німеччини та Ізраїлю. Їх усіх  об’єднав творчий неспокій та щире бажання творити.

У конкурсі аматорських театрів брав  участь  і народний театральний колектив «Камеді-театр» Обласного палацу культури (керівник Наталія Субботіна, режисер-постановник Олександр Субботін), який представив виставу «Две кровати, но некстати» за п’єсою «Люкс для іноземців» англійського драматурга-комедіографа  Дейва Фрімена.

До складу журі увійшли: Віктор Гирич — заслужений діяч мистецтв України, народний артист України, художній керівник — директор Київського академічного театру юного глядача на Липках, Андрій Білоус — заслужений діяч мистецтв України, директор — художній керівник Київського національного академічного Молодого театру, Віталій Малахов — народний артист України, художній керівник Київського академічного драматичного театру на Подолі, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, Дмитро Богомазов — режисер Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка  та інші.

В рамках фестивальних заходів  відбулась творча зустріч з членом  журі  Петром Ільченком,  режисером-постановником Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, заслуженим діячем мистецтв України.

Дуже важливо, що до програми конкурсу долучилися талановиті,  яскраві особистості, які знайшли свій шлях у мистецтві та  творять нову українську театральну традицію. Їх професійний та життєвий досвід дуже потрібен українській театральній спільноті в сучасних умовах,  особливо тим, хто працює з  аматорськими театрами.

Керівники театральних колективів, які брали участь у конкурсі,  отримали неоцінений досвід, спілкуючись з кращими фахівцями театрального жанру України.  Вони  мали унікальну можливість взяти участь у роботі «круглих столів» з членами Експертної ради, переглянути онлайн конкурсні роботи усіх учасників та запозичити довід своїх колег, почути професійні висновки членів журі та експертів.

За підсумками журі народний театральний колектив «Камеді-театр» Обласного палацу культури (керівник Наталія Субботіна, режисер-постановник Олександр Субботін) став лауреатом.

Крім того,  Олександр Субботін виборов звання лауреата у режисерському конкурсі.

Вітаємо «Камеді-театр» та його керівників з яскравою перемогою!  Щиро радіємо його досягненням та бажаємо подальших творчих успіхів!

 

 

 

 

 

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *