Лечению полицейских, оздоровлению их детей и другим вопросам была посвящена профсоюзная конференция в Николаеве

13 ноября 2019, 15:47

Читают: 0 Комментариев: 1 Рейтинг:  
 

У ГУНП в Миколаївської області відбулася конференція трудового колективу та первинної профспілкової організації поліції, під час якої обговорили питання лікування, розвитку спорту, оздоровлення дітей.

У ній взяли участь делегати від кожної служби та територіального підрозділу поліції області, які є членами профспілки.

Розпочав конференцію голова профспілкової організації поліції Миколаївщини Юрій Романовський. Керівник коротко розповів про виконану роботу та плани на найближчий період. Зокрема, про те, що поліцейська профспілка бере активну участь у наповненні матеріальної бази новоствореного Спортклубу поліції, забезпечує територіальні підрозділи спортивним інвентарем. Також регулярно надає матеріальну допомогу членам профспілки на лікування, оздоровлення тощо. Під час літніх канікул профспілка планує відправити на оздоровлення дітей поліцейських.

Продовжилась конференція опрацюванням порядку денного. Присутні опрацювали ряд важливих організаційних питань, які впливають на діяльність профспілки. Одним із основних питань стало остаточний розгляд та затвердження Колективного договору між роботодавцем ГУНП і первинною профспілковою організацією на 2019-2022 роки.

У результаті делегати одноголосно прийняли договір, обрали уповноваженого представника від профспілки на його підписання та найближчим часом відбудеться його реєстрація.

У подальшому саме відповідно до цього документу та статуту профспілкової організації і здійснюватиметься діяльність первинної профспілкової організації ГУНП в Миколаївській області.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

 


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Комментариев: 1

  1. Аватар JeffreyGeods

    Сорокина Екатерина Александровна (кандидат наук кафедры «ТехБез» МИИТ) войдя в сговор с Климовой Дианой Викторовной, завкафедрой Аксеновым В.А., сделали невозможной работу Фокина В.С., профессора Зубрева Николая Ивановича корифея кафедры Васина В.К., Долженко В.Н., Журавлёва М.А., Кокина С.М., Силину Е.К., Мещанинова Л.Б., не задумавшись о восполнении кадрового состава.
    Фактически, Сорокина Екатерина Александровна, в сговоре с Климовой Д.В., завкафедрой Аксеновым В.А. убили кафедру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *