Лишили свободы сроком на шесть лет двух мужчин, которые издевались над пожилой женщиной перед тем, как ее ограбить

29 декабря 2018, 20:30

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Первомайська місцева прокуратура Миколаївської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно двох раніше судимих жителів смт Арбузинка, які у березні 2018 року пограбували місцеву жительку. 
Досудовим розслідуванням встановлено, що 41-річний та 26-річний чоловіки, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, досягли попередньої злочинної змови на спільне вчинення грабежу із проникненням у житло 79-річної жінки з метою заволодіння її майном.
Реалізуючи свій злочинний умисел, шляхом пошкодження віконної рами проникли до приміщення житлового будинку жінки, де, помітивши літню власницею домівки, почали її катувати — наносити удари по обличчю, спричиняти ножові поранення, вимагаючи віддати належне їй майно.
У подальшому зловмисники відкрито заволоділи майном потерпілої — грошовими коштами в сумі 345 гривень та паспортом громадянина України, з якими залишили її домівку.
Завдяки оперативним і злагодженим діям правоохоронних органів Арбузинського району, грабіжників затримано.
Дії зловмисників кваліфіковано за ч. 3 ст.186 та ч. 3 ст. 357 КК України — грабіж, поєднаний з проникненням у житло, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений повторно за попередньою змовою групою осіб, а також незаконне зоволодіння будь-яким способом паспортом.
29 грудня 2018 року Арбузинським районним судом підтримано позицію прокуратури та визнано зловмисників винними у вчиненні інкримінованих їм злочинах та призначено покарання у вигляді 6 років та 6 років і 1 місяця позбавлення волі.

За інформацією Первомайської місцевої прокуратури


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *