Лучшим начальником караула по охране населенных пунктов стал представитель Николаевщины

14 сентября 2018, 11:00

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У період з 10 по 12 вересня на базі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) відбувся ІІ заключний етап Конкурсу «Кращий начальник караулу» в рамках якого визначено кращих начальників караулів територіальних органів ДСНС України.

Учасники показали свої теоретичні знання, продемонстрували професійну майстерність і швидкість реагування під час виконання вправ з пожежними драбинами, одягання захисного одягу та спорядження, а також в’язання подвійної рятувальної петлі з одяганням її на потерпілого.

За результатами 3 днів конкурсу визначено кращих начальників караулу, серед яких і наш колега. Старший лейтенант служби цивільного захисту Сергій Бєлєй зі Снігурівщини посів перше місце у номінації «Кращий начальник караулу Державної пожежно-рятувальної частини з охорони населених пунктів».

Колектив Головного управління ДСНС України у Миколаївській області вітає Сергія з перемогою. Бажаємо сил і наснаги в реалізації планів в особистому житті та професійній діяльності, а також ще багато перемог.

ГУ ДСНС України у Миколаївській області


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *