«Миколаївгаз» закликає дотримуватись правил безпеки

29 октября 2020, 17:04

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

АТ «Миколаївгаз» попереджає мешканців Миколаївщини про небезпеку, пов’язану з використанням природного газу в зимовий період.

  • З приходом холодів одним з найпоширеніших порушень правил безпеки стає використання газових плит для обігріву приміщень.

Для того, щоб спалити 1 кубометр газу потрібно близько 10 кубометрів повітря. А для нормального функціонування організму людині необхідне свіже повітря в об’ємі 60 метрів кубічних за 1 годину. Якщо конфорка горітиме при зачиненому вікні, жодна вентиляційна система не в змозі забезпечити потрібну циркуляцію повітря, що збільшує ризик задухи та отруєння чадним газом.

  • Прагнучи утримати тепло в приміщеннях, споживачі щільніше закривають кватирки, вікна чи вентиляційні канали. Проте необхідно пам’ятати, що приміщення потрібно регулярно провітрювати, адже через герметичність помешкань підвищується ризик отруєння, оскільки відсутній приплив свіжого повітря до помешкання.
  • Не менш небезпечно сушити білизну в приміщенні за допомогою побутових плит, це може призвести до пожеж, отруєнь чи вибухів.
  • Різка зміна швидкості вітру, перепади температури та велика вологість повітря можуть призвести до обмерзання труб димоходів в будинках, що заважатиме виводити з приміщення шкідливі продукти горіння та може викликати загрозу отруєння чадним газом. Тому в зимовий період необхідно щомісячно проводити огляд оголовків димоходів та запобігати їх обмерзанню й закупорці.
  • Категорично забороняється самостійно підключати, відключати та переставляти газові прилади, а також ремонтувати їх. Усі ремонтні роботи та монтаж газових приладів повинні виконуватися тільки працівниками газового господарства!
  • Перед використанням побутових газових приладів обов’язково необхідно перевіряти наявність тяги. Якщо ж її немає – це знак засміченого димоходу. За таких обставин потрібно припинити користування газовими приладами і звернутися до спеціалізованих організацій (пічників) щодо чищення димоходів та вентиляційних каналів.
  • Слідкуйте за справністю роботи автоматики газового обладнання, регулярно перевіряйте стан газових приладів у сервісних службах, утримуйте прилади в чистоті.

  • Якщо ви відчули запах газу, негайно перекрийте усі газові вентилі, відчиніть вікна для створення протягу, покиньте загазоване приміщення та викличте аварійну газову службу 104!

«Миколаївгаз» звертається до всіх споживачів газу в області під час зимових холодів дуже ретельно дотримуватись правил використання природного газу в побуті, адже природний газ – це джерело підвищеної небезпеки. В ситуації, коли мова йде про безпеку людини, компроміси неприпустимі.

Ми закликаємо всіх споживачів до співпраці, при наявності технічних порушень або наявності запаху газу, викликати аварійно-диспетчерську службу за номером 104 для їх усунення, та не піддавати ризику не лише власне життя і здоров’я, а й безпеку своїх сусідів.

АТ «Миколаївгаз» — ми турбуємось про вашу безпеку!


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *