Миколаївський університет проводить творчі конкурси, які дозволяють студентам отримати знижку на навчання

21 декабря 2018, 7:30

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У Миколаївському міжнародному  класичному університеті імені Пилипа Орлика відбувся захід, на якому студенти, які тільки-но нещодавно вступили до цього навчального закладу, змогли продемонструвати свої таланти.

На початку з вітальним словом виступила ректор Людмила Матвієнко, яка змотивувала молодь на творчі досягнення. Після цього всім позитивний заряд емоцій подарували університетські «сніжинки», а далі за справу взялися і самі юні конкурсанти.

Слід відзначити наявність великої кількості талановитих вокалістів, які зробили вечір неймовірно яскравим. Сценку в стилі КВВ від ведучих розрядила неймовірно серйозну обстановку після виконання душевних авторських віршів про кохання, про цінність матері для кожної дитини, а також про трагедію на Чорнобильській АЕС.

Серед  всіх номерів дуже ефектними видалися запальні танці дівчат, які захопили дух і порадували неймовірно органічними рухами.

Короткий коментар з приводу цієї події нам надала начальник департаменту виховної роботи університету Світлана Черновських:

«Цей конкурс проводиться щорічно для студентів першого курсу, які в свою чергу мають змогу проявити себе у вокалі, хореографії, фотомистецтві, оригінальному мистецтві та у багатьох інших жанрах. Переможці цього заходу отримують нагороди — знижки по оплаті за навчання. Також ми проводимо такі творчі змагання і для абітурієнтів: школярів 9-11 класів, які посідають призове місце, мають можливість отримати гранд на безоплатне навчання як на один рік, так і на весь термін навчання за будь-якою спеціальністю».

Аналогічної думки з цього питання дотримується і директор культурного центру ВНЗ Вікторія Навроцька, яка наголосила на важливості і популярності таких заходів:

«Конкурс був запроваджений нами для того, щоб поповнювати університет талановитою молоддю. Цей аспект є дуже важливим для нас, тому тримаємо «марку», і намагаємось розвивати і підтримувати студентів в їх захопленнях. До того ж, це приносить свої дивіденди, адже ми часто перемагаємо в різноманітних міжвузівських змаганнях. А тому і надалі намагаємось слідувати окресленим традиціям. До слова, ми збираємось провести такий конкурс і навесні для школярів, адже є діти, які хочуть навчатися, але не мають достатньої кількості фінансів для втілення цієї задумки, а такі заходи відкривають перед ними можливість реалізації своєї мрії. Тому молодь може як отримати свою земну професію, так, власне, не загубитися в цьому світі як творча особистість».

До того ж, практика показала, що в цьому храмі науки навчаються, виховуються, розвиваються молоді особи, які поєднують у собі кілька талантів, і залюбки демонструють це.

Завершення даного конкурсу ознаменувалось нагородженням переможців. Слід наголосити на тому, що деякі знижки розміром у 10% на навчання отримали навіть звичайні учасники.

Також нагород удостоїлись і студенти-активісти, які проявили себе в спорті. Зокрема, в змаганні з настільного тенісу.

У ВНЗ панувала весела, дружелюбна і напрочуд цікава атмосфера. Про що яскраво свідчили усмішки на обличчях студентів, їх батьків та викладачів.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *