Миколаївські гвардійці привітали медичних працівників

19 июня 2020, 16:25

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Напередодні Дня медичного працівника гвардійці військової частини 3039 влаштували приємний сюрприз для медиків Територіального медичного об’єднання МВС України в Миколаївській області.

Командування частини та військовий духовий оркестр привітали медичних працівників з професійним святом музичними композиціями, подякували за наполегливу боротьбу із COVID-19 та постійне піклування про здоров’я громадян.

«Дякую вам за такий чудовий подарунок. Він став для нас вельми неочікуваним, а тому і справив неабияке враження на весь колектив. Дякую за чудовий настрій на початку трудового дня. Будьте здорові і зупинимо COVID-19 разом», — поділився своїми враженнями начальник лікувальної установи Віталій Гуцуцура.

«Сьогодні, у цей нелегкий час, коли увесь світ протидіє коронавірусній інфекції COVID-19 медики, як ніколи, потребують нашої підтримки і допомоги. Слова щирої вдячності повинні лунати на вашу адресу не тільки напередодні свят, а й щодня. У своєму жертовному, щоденному служінні, ви часто не маєте часу на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. Нехай же Господь надасть вам міцного здоров’я та сил. Дякуємо вам за все, янголи-охоронці в білих халатах», — зазначив начальник медичного пункту військової частини 3039 Національної гвардії України капітан медичної служби Костянтин Янішевський.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *