Министр инфраструктуры Владимир Омельян призвал приобщиться к реконструкции Николаевского железнодорожного вокзала

02 мая 2018, 21:47

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

У середу, 2 травня, в ході робочого візиту на Миколаївщину Міністр інфраструктури України Володимир Омелян побував на залізничному вокзалі нашого міста, разом з першим заступником голови облдержадміністрації В’ячеславом Бонем та міським головою Олександром Сєнкевичем, керівником Миколаївського залізничного вокзалу Михайлом Абрамовим оглянув будівлю та прилеглу територію.  

Володимир Омелян закликав керівництво вокзалу спільно з мерією опрацювати проект реконструкції «візитівки міста».

— Не робіть якийсь дешевий польський дизайн, тут можна прекрасно обіграти рішення, які є старіші, з новими, сучасними матеріалами. Це буде споруда та ремонт на десятиліття, вони мають відповідати духу України і міста, мати впізнане функціональне навантаження, — зазначив представник Уряду.

При цьому Олександр Сєнкевич додав, що з наявним фінансуванням директор вокзалу робить максимум можливого.

— Йому ставлять плани по деяким напрямкам і він їх намагається виконувати. Стосовно нашої співпраці, коли ми виходимо з якимось пропозиціями, нам завжди йдуть назустріч. Що стосується зовнішнього вигляду вокзалу, то без коштів тут, самі розумієте…, — сказав мер.

У 2018 році Укрзалізниця передбачає на капітальні витрати близько 1 млрд доларів. Про це заявив Володимир Омелян.

— За рахунок того, що нам вдалося побороти корупційну складову в розподілі інвентарного парку Укрзалізниці компанія щомісяця акумулює додаткові 300 млн гривень. Ми домовилися, що ці кошти підуть виключно на інфраструктуру. Тому фінансування цього року буде! – підкреслив Міністр інфраструктури. – Головне, щоб ви все зробили правильно і не переробляли через два роки знову. Ось це важливе стоїть перед вами питання і я прошу: спільно з громадою міста це треба зробити, бо це наше обличчя. Якщо потрібна моя допомога, я долучуся.

Міський голова Олександр Сєнкевич у розмові з Міністром порушив тему щодо нагальної необхідності ремонту Південнобузького мосту, який, нагадаємо, визнано аварійним за результатами експертизи. Володимир Омелян у коментарі представникам ЗМІ відзначив, що де-юре міст перебуває на балансі міста.

— У нас є тільки дорожнє покриття. Ми опрацюємо з мером механізм, як це найкраще зробити, тому що, мені вважається, місто не має цього ресурсу, щоб самостійно витягнути його повну реконструкцію. Міст давно фізично й морально зношений, тому треба залучати державне фінансування. Яким чином та в якому обсязі ми це зможемо зробити, я поки що не готовий сказати, бо це рішення не лише моє, а й Уряду та Верховної Ради України, — підкреслив Міністр інфраструктури України. — Тому підключайте своїх депутатів, Миколаївщина багата на народних депутатів, нехай працюють спільно з Міністерством і ми це питання вирішимо.

Відділ інформаційного забезпечення міської ради


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *