Мэр «потроллил» губернатора Стадника в ответ на претензии по освещению улиц Николаева

10 декабря 2019, 14:15

Читают: 0 Комментариев: 0 Рейтинг:  
 

Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич відповів на претензії голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадника з приводу нестачі освітлення на вулицях міста.

Відповідь він опублікував на сторінці в Facebook.

«Нещодавно голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік висловив незадоволення вуличним освітленням в Миколаєві. Напевно, в Миколаївській області вже всі проблеми вирішенні і прийшов час зайнятись питаннями Миколаєва.

Зі свого боку надав доручення підвести підсумок щодо діяльності міської влади в напрямку освітлення міста. За даними департаменту ЖКГ Миколаївської міськради, лише протягом 2019 року в межах утримання та ремонту зовнішнього освітлення було замінено чи встановлено більше 2600 одиниць нових LED-світильників.

Встановлення нового LED-освітлення відбулось за наступними адресами:

Адмірала Макарова (Нікольска – Пушкінська);

Чкалова (пр. Богоявленський – 3 Слобідська);

3-тя Слобідська (Чкалова – пр. Центральний; Потьомкінська – 68 Десантників, а також двори по вул. 3-тя Слобідська);

68 Десантніків;

пр. Миру (пр. Богоявленський – Новозаводська);

мкр. Намив (двори);

вул. Карпенко (дорога від 1 КП до вул. Біла та двори);

ПГУ (дорога та двори)

пр. Центральний (3-ї Слобідська – Садова; Бузника – 8 Березня, а також двори);

Сквер імені 61-го комунара (по вул. 3 Слобідська);

2-га Поперечна;

Спортивна

Нікольска (Садова – М.Морська)

Чкалова (3-тя Слобідська – Садова)

Садова (Погранична – Нікольська)

Погранична (пр. Миру – Садова)

Це та робота, яка була виконана лише в 2019 році. Загалом за останні чотири роки в Миколаєві було виконано робот з освітлення більше, ніж будь-коли за попередні роки. По-перше, піклуючись про безпеку городян, ми впровадили програму освітлення миколаївських скверів та пішохідних переходів. По-друге, ми розпочали роботу з монтажу освітлення на тих дорогах, де ліхтарів не булу споконвіку – починаючи від помітного на «перегоні» на пр. Богоявленському і завершуючи малопомітними вулицями у таких віддалених районах, як Тернівка, Варварівка, Коренихи і т.д.

Користуючись нагодою, хочу нагадати, що у міста дійсно накопичилось декілька глобальних та нагальних питань, вирішення яких потребують втручання та допомоги голови Миколаївської ОДА. Ці питання стосуються пошуку фінансування на ремонт Варварівського мосту, ремонт шляхів держзначення, що пролягають через Миколаїв (наприклад, проспект Героїв України, Пушкінська, Нікольска та В. Морська між Інгульским та Варварівським мостами, дорожнє покриття на мостах), будівництво об’їзного шляху до порту, ефективного розподілення субвенцій у медичній сфері і багато чого іншого.

Я як міський голова обома руками «за» вирішення питань спільними синхронними зусиллями. Вірю, що разом ми досягнемо поставленої мети на користь мешканцям Миколаєва», — написав Сенкевич.


Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *